Sporto centro graikų-romėnų imtynininkai iš uostamiesčio grįžo su apdovanojimais

Puikiais rezultatais praėjusį šeštadienį Klaipėdoje džiugino ilgametę trenerio patirtį turinčio Kazlų Rūdos sporto centro graikų romėnų imtynių specialisto Arūno Sereikos treniruojami sportininkai. Sporto centro trenerio teigimu, rezultatai pranoko lūkesčius. Kazlų Rūdos sportininkai varžovų nepabūgo, kovojo drąsiai. Demonstruojant atkaklumą ir tvirtą charakterį už tai buvo atlyginta. Tądien atvirame Klaipėdos miesto vaikų čempionate buvo apdovanoti visi penki dalyvavę kazlųrūdiečiai: iškovotos dvi pirmos, viena antra ir dvi trečios pozicijos. Pasak graikų romėnų imtynių trenerio, varžybos iš esmės meistriškumu nenusileido ir šalies čempionatui, nes jose dalyvavo didžioji dalis sportininkų, kuriuos įprasta matyti ir Lietuvos čempionatuose. Be šeimininkų, uostamiestyje varžėsi Kauno, Vilniaus rajono, Šiaulių, Kuršėnų, Kupiškio, Kazlų Rūdos sportininkai. Dalyvavo per 100 šimtą graikų-romėnų imtynininkų. Varžybos vyko dvejose amžiaus grupėse (2013/2014 m.g. ir 2015 m.g. ir jaunesni).

Svorio kategorijoje iki 50 kg visus varžovus įveikė ir pirmąją vietą vyresniųjų grupėje iškovojo Albertas Poderys. Jis finale pasiekė absoliučią pergalę, paguldydamas varžovą ant menčių. Čempionu tapo ir svorio kategorijoje iki 38 kg imtyniavęs Justas Binkauskas. Jis įveikė pogrupio dvikovose taipogi visus varžovus ir finale taipogi ant menčių paguldė Kauno graikų-romėnų imtynių atstovą. Šioje amžiaus grupėje trečiosios vietos medaliais pasidabino L.Stanislovaitis (svorio kat. iki 29 kg) ir D.Bisigirskis (svorio iki 47 kg). Jaunesnių sportininkų grupėje antrąją vietą iškovojo M.Mockaitis. Jis varžėsi svorio kategorijoje iki 44 kg.