Kazlų Rūdos Kalėdinio nykštukų bėgimo/ėjimo aidai…

Sekmadienį Kazlų Rūdos miesto parke, nepaisydami „įžnybti ausin ar nosin“ nusiteikusio žvarboko oro, būriavosi per šimtas kazlųrūdiečių ir jo svečių. Vieni pėsti, antri važiuoti, kas šeimomis, kas su draugais, o kas kaip katinai – po vieną, susiruošė į pirmąkart Kazlų Rūdoje organizuotą Kalėdinį nykštukų ėjimą/bėgimą. Kazlų Rūdos sporto centro, Kazlų Rūdos savivaldybės visuomenės sveikatos biuro ir „I RUN LT“ organizuotame renginuke jo dalyviams nuobodžiauti nebuvo kada. Mažuosius renginio dalyvius linksmino iš vietos miškų atklydęs meškinas Afis, visiems šventinę nuotaiką įplieskė „I RUN LT“ inicijuota masinė mankšta. Ir dideli, ir maži kalėdinės šventės lankytojai turėjo rinktis iš ko: renginio organizatoriai buvo paruošę parko ir miško teritorija nusidriekusias 3, 5 ir 10 kilometrų trasas. Buvo atsižvelgta į visos kalėdinę dvasią kūrusios bendruomenės poreikius. Pasigėrėti žiemišku Kazlų Rūdos miškų grožiu, girgždindami po kojomis esantį purų sniegą dalyviai būriu leidosi į  5 ar 10 km piligriminę kelionę pėsčiomis. Antri, nepabūgę žiemiškų iššūkių, miško takais ir vokiškais kalneliais, pakvėpuoti kur kas didesnio kiekio šalto oro leidosi ir į intensyvesnę judėjimo formą – bėgimą. Renginio organizatoriai pasirūpino ir amunicija prieš žiemos išdaigas – visi dalyviai buvo vaišinami karšta arbata, na o kad niekam nepritrūktų kuro, palepinami labai simpatiškais, medalių formos puošniais meduoliukais.

Visa tai, kas gera, turbūt visada norisi kartoti, todėl nemaža tikimybė, kad šis bendruomenei skirtas renginys taps tradiciniu. Juk niekas taip nekuria geriau šventinio didžiųjų metų švenčių laukimo atmosferos, kaip buvimas natūralioje gamtoje, bendravimas su draugais, artimaisiais, ar ne taip..?

Pabaigai, norėtume nuoširdžiai PADĖKOTI šios šventės rėmėjams – Mocevičiaus firmai „Ginalas“, barui-kavinei „Sodžius“, UAB „Jūrės medžiui“, meškinui Afiui. Už pagalbą organizuojant renginį DĖKOJAME Kazlų Rūdos savivaldybės visuomenės sveikatos biuro ir „I RUN LT“ kolektyvams, Kazlų Rūdos kultūros centrui, Kazlų Rūdos seniūnijai, savanoriams, Marijampolės AVPK Kazlų Rūdos PK. Na, o artėjančių švenčių proga palinkėsime, kad visas Jūsų dovanojamas gėris ir dosnumas Jums grįžtų dešimteriopai…