Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ nepagailėjo Kauno „Nadruvio“

Dar vieną įvarčių krušą KAFF III lygos futbolo pirmenybėse paleido Kazlų Rūdos „Kazlų Rūdos“ futbolininkai. Praėjusiame ture po Dariaus Gabuževičiaus treniruojamos komandos ratais pakliuvo Raseinių „Danspin“, kuri buvo nukauta rezultatu 9:1, na o sekmadienio popietę dar įspūdingesniu rezultatu 10:0 sutriuškintas Kauno „Nadruvis“. Hetriku šiame mače pasižymėjo Ignas Raštutis, dubliais – Justas Paškauskas, Paulius Kuconis ir po įvartį pridėjo Paulius Sližauskas, Augustas Blaškevičius ir Deividas Plečkaitis.

Aikštės šeimininkai nesismulkino ir jau nuo pirmų rungtynių minučių visą veiksmą perkėlė į varžovų aikštės pusę. Jau penktąją rungtynių minutę prie Kauno komandos vartų buvo keliami keletas kampinių ir viename iš epizodų ne taip jau ir daug trūko iki pirmojo įvarčio, kuomet po I.Raštučio trumpo perdavimo kairėje baudos aikštės zonoje arčiau vartų buvusiam D.Kazlauskui, pastarajam gavosi ne itin stiprus smūgis ir varžovų vartininkas kamuolį atrėmė.

Per daug nevyniodami į vatą „Kazlų Rūdos“ futbolininkai atsidarė 11-ąją minutę, kuomet po I.Raštučio perdavimo baudos aikštės prieigose puikų smūgį atliko D.Plečkaitis. Kamuolys skriejo į patį viršutinį vartų kampą, varžovų vartininkui nelikus nieko kito kaip palydėti kamuolį žvilgsniu ir Kazlų Rūdos komanda išsiveržė priekin 1:0. Po dar tiek pat sužaistų minučių į „Nadruvio“ vartus krito kiek kuriozinis antrasis įvartis. 22-ąją minutę kairiame krašte kamuolį kontroliavęs P.Sližauskas mėgino adresuoti jį į baudos aikštę, bet gavosi geriau nei tikėtasi – kamuolys įskriejo į vartų tinklą ir aikštės šeimininkų persvara tapo 2:0. Vos po trijų minučių vėl pavojaus signalai įsiplieskė Kauno komandos baudos aikštėje: po I.Raštučio skersuoto kamuolio iš aikštės krašto, galva jį nukreipti į vartus mėgino Justas Paškauskas, tačiau pritrūko tikslumo, kamuolys prazvimbė pro pat vartų virpstą.

J.Paškauskas netrukus atsiradusio antrojo šanso jau nepraleido. Vėl po skersuoto kamuolio iš krašto, jis baudos aikštėje nukreipė kamuolį į vartų tinklą didindamas „Kazlų Rūdos“ persvarą iki 3:0. Ir po trijų praleistų įvarčių varžovai kontrargumentuoti galimybių beveik neturėjo. Tuo tarpu Kazlų Rūdos komanda antroje rungtynių dalyje apsukas dar labiau padidino.

Jau antro kėlinio pradžioje sekė vienas paskui kitą vizitai prie svečių komandos vartų. Kamuolį į „Nadruvio“ vartus galva pamėgino pasiųsti baudos aikštėje atsidūręs I.Raštutis, tačiau varžovams atremti jį nebuvo itin sudėtinga. Kitame epizode A.Blaškevičius atliko perdavimą į baudos aikštę įkirtusiam P.Kuconiui, tačiau pastarajam smūgis ne itin gavosi ir varžovų vartininkas kamuolį atrėmė.

Įvarčių kaskadą šioje rungtynių dalyje pradėjo A.Blaškevičius. 53-ąją minutę, gavęs kamuolį iš aikštės gilumos, jis įsiveržė į baudos aikštelę ir pasiuntė kamuolį į vartų tinklą – 4:0. 59-ąją minutę atsidarė ir lig tol komandos draugams padėjęs įvarčius mušti Ignas Raštutis. Po komandos draugo perdavimo, jis baudos aikštėje nepaliko jokių šansų varžovų vartininkui ir padidino Kazlų Rūdos komandos persvarą iki 5:0.

Čia pat vienas iš aikštės šeimininkų komandos lyderių vos vėl nepasižymėjo. 61-ąją minutę jis kūrė su kamuoliu varžovų baudos aikštės kraštu, atliko smūgį, tačiau kamuolys pataikė į vartų virpstą. I.Raštutis savo pasiekė 65-ąją minutę, kuomet gana iš aštroko kampo jis „pakišo“ kamuolį po Kauno komandos vartų skersiniu – 6:0.

Per likusį pusę kėlinio ir toliau mindoma buvo Kauno „Nadruvio“ aikštės pusė. 71-ąją minutę mušamo įvarčio skoniu mėgavosi P.Kuconis, kuris baudos aikštėje atšokusį kamuolį nukreipė ten, kur jam ir vieta, į „Nadruvio“ vartų tinklą – 7:0. Kazlų Rūdos komandos futbolininkui kilo nenumaldomas noras tai pakartoti. Vos gavęs kamuolį baudos aikštės prieigose 74-ąją minutę jis puikiu tiksliu aukšta trajektorija pasiųstu kamuoliu be paliovos toliau augino aikštės šeimininkų persvarą – 8:0.

Kauno komandos futbolininkų tomis akimirkomis ko gero didžiausia svajonė buvo ta, kad kuo greičiau baigtųsi tos rungtynės. O buvo likusios dar 15 minučių, per kurias aikštės šeimininkai dar du kartus pasižymėjo. 79-ąją minutę kamuolį iš aikštės krašto „užsuko“ siųsdamas tiksliai jį į vartų tinklą Ignas Raštutis, o jau visai besibaigiant rungtynėms, po P.Kuconio reido kairiame varžovų aikštės krašte ir jo perdavimo J.Paškauskui, pastarasis kalė paskutinę vinį mušdamas jau dešimtą komandos įvartį ir įtvirtindamas daugiau nei užtikrintą Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ pergalę 10:0. Tai buvo jau penktoji D.Gabuževičiaus treniruojamos komandos pergalė iš šešių galimų. Kazlų Rūdos komanda ir toliau išlieka KAFF III lygos lyderiai.