Praėjusį savaitgalį Kazlų Rūda šventė… Mūsų savivaldybei tai buvo ypatingi metai. Ypatingi, tuo kad prieš 20 metų buvo įkurta Kazlų Rūdos savivaldybė.

Net šeši tūkstančiai kazlųrūdiečių ir jos svečių mėgavosi kultūrine šeštadienine vakaro programa, na o iš pat ankstaus ryto K.Griniaus gimnazijos sporto aikštyne ietis laužė dėl trofėjų futbolininkai, krepšininkai ir tinklininkai.

Kazlų Rūdoje vykę turnyrai buvo finaliniai, kuriuose buvo kaunamasi ne tik dėl einamųjų prizų, bet tuo pačiu, pasibaigus kovoms, buvo apdovanojamos aktyviausios ir geriausiai pasirodžiusios komandos, kurios ne kartą jau buvo susitikusios Kazlų Rūdos savivaldybėje vykusiose vasaros sporto šventėse Plutiškėse, Jūrės miestelyje, Jankuose bei Antanave.

Įskaitant ir Kazlų Rūdą futbolo sektoriuje šiais metais minėtuose karštuose sporto taškuose iš viso apsilankė dešimt komandų.

Kazlų Rūdos etapo turnyre buvo žaidžiamas 5×5 formato futbolas ir jame varžėsi 7 ekipos iš Marijampolės, Marijampolės ir Prienų rajonų, Kauno bei be abejo Kazlų Rūdos.

Kazlų Rūdos etapas sėkmingiausiai susiklostė šeimininkams kazlųrūdiečiams. Jie grupės varžybose rezultatu 2:0 ir 1:0 įveikė „United B“ ir „Šešupės“ komandas, pusfinalyje 2:0 – „United“, na ir finale minimalia persvara 2:1 nukovė „Nenoriu“ futbolininkus, kurių gretose rungtyniavo bent jau Kazlų Rūdai tikrai puikiai pažįstami broliai Ignas Ir Tomas Raštučiai. 

Trečioji vieta atiteko „United“, kuri mažajame finale rezultatu 3:1 pranoko „Šešupės“ komandą.

Bendroje įskaitoje Kazlų Rūdos savivaldybės Taurė atiteko daugiausia taškų vasaros sporto švenčių metu ir šiame etape surinkusiems „Kazlų Rūdos“ futbolininkams, kuriems meras Mantas Varaška įteikė didžiulę taurę ir kiekvienas futbolininkas buvo apdovanotas individualiais dosniai šį turnyrą parėmusio TECHASO prizais.

Antroji vieta bendroje įskaitoje atiteko Marijampolės rajono „United“ futbolininkams, į prizininkų trejetą įšoko ir Marijampolės „Šešupės“ komanda.

Bus daugiau…

Apdovanojimų foto autorius – Mantvydas Prekevičius