Tuo metu, kai K.Griniaus gimnazijos sporto aikštyne buvo grumiamasi dėl Kazlų Rūdos savivaldybės Taurės futbolo sektoriuje, paraleliniame sporto pasaulyje, tame pačiame aikštyne, kaimynystėje dėl tokio pat rango trofėjų kovojo krepšininkai.

Baigiamajame 3×3 krepšinio turnyre Kazlų Rūdoje iš viso varžėsi devynios komandos, kurios buvo burtų keliu suskirstytos į du pogrupius ir po rato varžybų toliau čempionišką kelionę tęsė pusfinaliuose, finaluose.

Kaip ir galima ko gero buvo tikėtis, geriausiai šis turnyras susiklostė „Atakos“ krepšininkams, kuriuos atstovaujančius Kazlų Rūdai jau šiame sezone matysime RKL „B“ diviziono pirmenybėse ir krepšinio mylėtojams bus puiki galimybė turiningai leisti penktadienio/šeštadienio vakarus sporto centre…

Su komandos krepšininkais, tikslais, ambicijomis galėsite susipažinti jau artimiausiu metu…

Kazlų Rūdos savivaldybės vandenyse šiais metais pasirodžiusi ekipa laimėjo turnyrą Plutiškėse, pirmi buvo Antanavo sporto šventėje. Be pralaimėjimų ji sužaidė ir Kazlų Rūdos turnyre.

Ji finale rezultatu 7:2 įveikė „Zakio“ krepšininkus ir tapo turnyro nugalėtoja.

Na, o dvikovoje dėl trečios vietos puikiai pasirodę kazlųrūdiečiai, pasivadinę „Dalmanta“ itin rezultatyviose rungtynėse 19:12 pranoko „Sigma“ krepšininkus.

Bendroje įskaitoje, kaip jau minėjome, daugiausia taškų surinkę „Atakos“ krepšininkai triumfavo ir jiems atiteko Kazlų Rūdos savivaldybės Taurė.

Antrąją vietą iškovojo „Sigma“ krepšininkai. Na, ir trečioji pozicija atiteko „Zakiui“.

Nors pastarosios dvi ekipos buvo surinkusios tiek pat taškų, tačiau aukštesnę poziciją „Sigmai“ lėmė tai, kad ji šįmet sudalyvavo daugiau Kazlų Rūdoje vykusių vasaros sporto švenčių.

Beje, mūsų žiniomis, iš viso šių metų sezone vasaros šventėse krepšinio sektoriuje sudalyvavo 19 komandų…. Ir tik vienai atiteko nemenka Kazlų Rūdos savivaldybės Taurė ir solidūs TECHASO prizai.

Bus daugiau…

Apdovanojimų foto – Mantvydo Prekevičiaus