Kazlų Rūdos savivaldybės 3×3 krepšinio pirmenybėse atsigaunantys „Savi“ ir „Dalmanta“ krepšininkai

Po keletos savaičių pertraukos į krepšinio kovų areną sugrįžo didesnė pusė Kazlų Rūdos savivaldybės 3×3 krepšinio pirmenybėse dalyvaujančių komandų. Šeštadienio vidurdienį sporto centro salėje ietis sukryžiavo penkios ekipos: „Savi“, „Slovėnija“, „Laukiniai šernai“, „Kazlų Riteriai“ ir „Dalmanta“. Komandos sužaidė po dvejas rungtynes. Sėkmingiausiai turas klostėsi „Savi“ ir „Dalmanta“ krepšininkams, iškovojusiems po dvi pergales, kurios leido pagerinti savo turnyrinės lentelės pozicijas.  

Pirmame turo mače keletą rungtynių „pabadavę“ „Savi“, kurios gretose rungtyniauja brandaus amžiaus krepšininkai, „davė pamokų“ jaunimui – „Slovėnijos“ krepšininkams. Tai buvo antroji komandų akistata šiame sezone. Priminsime, jog pirmąją buvo laimėję „Slovėnijos“ krepšininkai trijų taškų persvara. Antrąkart jaunimui pakartoti to nepavyko. Kur kas solidesnį žaidimą demonstravę, gudriau rungtyniavę „Savi“ krepšininkai atsirevanšavo varžovams 14:10 ir brūkštelėjo į turnyrinę lentelę tašką.

7 taškus nugalėtojams pelnė D.Sederevičius. „Slovėnija“ akistatoje gelbėjosi daugiausia tolimais metimais. 8 jų taškai buvo rinkti atakuojant krepšį iš tolimų atstumų. 4 taškus „Slovėnijos“ komandai pelnė M.Jurevičius.

Antrame turo mače „Laukiniai šernai“ nepagailėjo „Kazlų Riterių“ ir atseikėjo jiems per dešimt minučių 10 taškų. „Kazlų Riteriams“ optinis taikiklis visai buvo išsibalansavęs, nes rungtynių metu, jau einant joms į pabaigą, šios ekipos krepšininkai sugebėjo pelnyti vos vieną tašką. Jo autoriumi buvo A.Sprainaitis. Na, o „Laukinių šernų“ taškų kaladę dėliojo A.Baranauskas  (4 taškai), E.Butkus (3 taškai) ir E.Čiupkevičius (3 taškai).

Trečiose turo rungtynėse vėl prie suskilusios geldos liko „Slovėnijos“ krepšininkai. Šįkart juos be taško paliko „Dalmanta“, kuri baudė varžovus pataikydama tolygiai tiek iš tolimų, tiek iš vidutinių atstumų. „Dalmanta“ nukovė „Slovėniją“ rezultatu 15:6 ir tos dienos akistatose varžovus paliko be taškų.

5 taškus nugalėtojams pelnė pora tolimų metimų pataikęs V.Zaveckas. „Slovėnijos“ gretose 4 taškais pasižymėjo M.Gruodis.  

Priešpaskutiniame tos dienos mače pergalės skonį pajutę „Savi“ krepšininkai buvo nesustabdomi rungtynėse ir su „Laukiniais šernais“. Pastariesiems krepšininkams „nepaėjo“ viena iš galimybių pakoreguoti rungtynių scenarijų – tolimi metimai. Tuo tarpu „Savi“ krepšininkai laimės toli neieškojo, o rado ją daugiausia rinkdami taškus iš po krepšio.

Rungtynes „Savi“ laimėjo rezultatu 10:5. Penkis taškus nugalėtojams pelnė D.Gabuževičius. Komandos kolega S.Krinickas po krepšiu sugriebė 8 kamuolius. „Laukiniams šernams“ keturis taškus iš penkių galimų surinko A.Baranauskas.

Turo „uždarymas“ vyko tarp „Dalmantos“ ir „Kazlų Riterių“. Kaip ir pirmame mače, taip ir šiame, „Kazlų Riteriai“ didesnio vargo varžovams nesukėlė. „Dalmanta“ išsiveržė į priekį nuo pat pirmų minučių ir dešimties minučių kelionę baigė švieslentėje rezultatui esant 16:6. „Dalmantai“ 5 taškus pelnė M.Martinaitis, 4 taškai – S.Mocevičiaus kaupiklyje. „Kazlų Riteriams“ 4 taškus pelnė W.Bernotas.

 

 

Turnyrinė lentelė:

 

vt

komanda

suž.

perg./pral.

įm.

pral.

skirt.

tašk.

1

PLUTIŠKĖS

6

6/0

110

43

67

6

2

OUTSAIDERIAI

6

5/1

86

58

28

5

3

DALMANTA

8

5/3

110

94

16

5

4

LAUKINIAI ŠERNAI

8

4/4

87

87

0

4

5

KVIETIŠKIS

6

3/3

82

78

4

3

6

SAVI

6

3/3

71

61

10

3

7

SLOVĖNIJA

8

3/5

87

97

-10

3

8

KAZLŲ RITERIAI

6

1/5

45

77

-32

1

9

A KOMANDA

6

0/6

15

96

-81

0