Kazlų Rūdos savivaldybės 3×3 krepšinio pirmenybėse be pralaimėjimų žingsniuoja „Plutiškės“ ir „Outsaideriai“

Gruodžio 5-ąją, sekmadienio vidurdienį, sporto centro salėje vėl bumbsėjo krepšinio kamuolys. Joje III ir IV turo kovoms rengėsi Kazlų Rūdos savivaldybės krepšinio komandos. Tądien ne tik pasižvalgyti, o ir išmėginti su kai kuriais varžovais jėgas turėjo 9 jose dalyvaujančios komandos. Deja, kovų arenoje nepasirodė pirma abėcėlės raide pasivadinusi „A komanda“, kuri pagal varžybų tvarkaraštį turėjo susiremti su „Slovėnijos“ ir „Savi“ krepšininkais.

Pagal pirmenybių nuostatus, minėtoms komandoms atiteko pergalės neišliejus nei lašo prakaito rezultatu 15:0. Taigi, iš planuotų devynerių rungtynių įvyko septynios akistatos.

Krepšinio karuselė užsikūrė į krepšinio aikštę žengiant „Plutiškėms“ ir „Kvietiškiui“. Itin didelės intrigos šiame mače nebuvo. Plutiškių krepšininkai dominavo nuo pat pirmų dvikovos minučių, nuolat išlaikė pirmaujančios komandos statusą ir įveikė varžovus rezultatu 16:9. Pusę komandos taškų nugalėtojams pelnė L.Chalytovas (8 taškai). 4 iš 9 kvietiškiečių rinktų taškų buvo L.Belkevičiaus sąskaitoje.  

Antrame mače, kaip ir plutiškiečiai, po pirmų sezono susitikimų turėdami poros pergalių kraitį jų seriją pratęsė „Outsaideriai“, rezultatu 15:11 įveikdami „Dalmantos“ ekipą. Nors didžiąją taškų dalį pastarieji krepšininkai rinko tolimais metimais, tačiau jiems to neužteko. Nemaža jų dalis nepasiekė tikslo. Juolab, kad kova dėl atšokusių kamuolių buvo „Outsaiderių“ ekipos pusėje. Jie šioje statistinėje grafoje buvo pranašesni (14 vs 10). Negana to, „Dalmantos“ ekipai sunkokai sekėsi tvarkytis su „Outsaiderių“ lyderiais, A.Migliušu ir P.Dembinsku, kurie dviese ir rinko beveik visus komandos taškus. Po mačo P.Dembinsko sąskaitoje buvo 8 taškai, A.Migliušo – 6 taškai. „Dalmantai“ 6 taškus pelnė D.Jieznys.

Antrą pergalę tos dienos turuose nusiraškė toliau tęsdami susitikimų maratoną „Plutiškių“ krepšininkai, kurie be didesnių problemų 21:8 susitvarkė su „Laukiniais šernais“. Negelbėjo nuo pralaimėjimo pastarųjų krepšininkų ir paprašyta minutės pertraukėlė. „Plutiškės“ į varžovų krepšį pataikė 5 tolimus metimus. 9 taškais pasižymėjo L.Chalytovas, po 6 pridėjo G.Navickas ir R.Karčiauskas. „Laukiniams šernams“ po tris taškus pelnė A.Baranauskas ir E.Butkus.

Antrą sekmadieninį laimikį sumedžiojo ir „Outsaideriai“, kurie kaip ir konkurentai, pergales skinantys plutiškiečiai, be didesnių problemų sudorojo prie šio sezono starto linijos stojusius „Kazlų Riterius“. Didesnės intrigos mače nebuvo. Tašką į turnyrinę lentelę „Outsaideriai“ brūkštelėjo įveikdami varžovus rezultatu 14:6. 7 taškus „Kazlų Riteriams“ atseikėjo P.Dembinskas, 6 pridėjo Ž.Aukštakalnis. „Kazlų Riteriams“ 3 taškus pelnė A.Smailys.

Vos palikus aikštę pakilios nuotaikos „Outsaideriams“ ir kiek susikrimtusiems „Kazlų Riteriams“, joje ietis galando turo pergalės praalkę „Kvietiškis“ ir „Laukiniai šernai“. Dešimties minučių krepšinio istorijos pamokos kur kas geriau sekėsi kvietiškiečiams. Jie rungtyniavo solidžiau ir laimėjo mikrorungtynes rezultatu 15:7. Taškais varžovus vaišino daugiausia L.Belkevičius. Jų jis padalijo 7. 6 taškus ir visus tolimais metimais išrašė D.Batutis. „Laukinių šernų“ gretose 3 taškais pasižymėjo E.Butkus.

Toliau į kovų batalijas įsisuko tos dienos susitikimuose jau „nemokamais pietumis“ pasinaudoję „Slovėnijos“ bei „Savi“ krepšininkai – jaunimas prieš buvusį jaunimą, greitis, spontaniškumas prieš patirtį ir gudrumą. Dvikovos būta išties atkaklios ir permainingos. Per trumputį laiką spėjo papirmauti tai viena tai kita komanda, bet kaip žinia sporte nebūna, kad abi iškovotų pergalę. Rungtynių pabaiga sėkmingiau klostėsi „Slovėnijai“, kuri gelbėjosi tolimais tiksliais metimais. Jie sugebėjo įveikti „Savi“ krepšininkus rezultatu 13:10. „Slovėnija“ šiame mače pataikė 5 tolimus metimus. 6 taškus, visus juos rinkęs atakuodamas krepšį iš didesnių atstumų, surinko M.Gruodis. „Savi“ ekipai 4 taškus pelnė nenuilstantis D.Gabuževičius.

Tos dienos krepšinio minifiestos turo uždarymo dvikova vyko tarp „Dalmantos“ ir „Kazlų Riterių“. Didelių netikėtumų šiame mače neįvyko. Kur kas brandesni „Dalmantos“ krepšininkai įrodė pranašumą prieš tik pirmuosius žingsnius tokio pobūdžio pirmenybėse žengiančius, iš vietos jaunimo suburtus „Kazlų Riterių“ krepšininkus. Dalmantiečiai šventė pergalę rezultatu 17:10. Jų komandoje, atakuojant varžovų krepšį, rezultatyviausias buvo S.Mocevičius, surinkęs 8 taškus. „Kazlų Riteriams“ 5 taškus pelnė L.Beliauskas.