Kazlų Rūdos savivaldybės 3×3 krepšinio pirmenybėse pirmas „Plutiškių“ kluptelėjimas, pirma „Kazlų Riterių“ pergalė

Kazlų Rūdos savivaldybės 3×3 krepšinio pirmenybių reguliarusis sezonas jau persirito į antrąją pusę. Šeštadienį sporto centro salėje buvo sužaistos septynerios rungtynės, kuriose neapsieita be ganėtinai netikėtų rezultatų. Jose būta visko – ir pora pratęsimų, ir mačų, kuomet nugalėtojas nėra aiškus iki paskutinių jo minučių, taipogi pirmenybių ar rungtynių favoritų slystelėjimų. Apie visa tai iš eilės.

Šeštadieniniame krepšinio meniu pirmieji į aikštę žengė „Outsaideriai“ bei „Plutiškės“. Praeitame ture be lyderio P.Dembinsko rungtyniavusiems „Outsaideriams“ taškų nugriebti sekėsi sunkiai. Šįkart ir su Pauliaus pagalba to padaryti jiems nepavyko. Viena vertus, akis į akį teko susiremti su pirmenybių lyderiais, antra vertus – galbūt ne P.Dembinsko buvo diena. Plutiškiečiai po gana atkaklių rungtynių rezultatu 9:7 palaužė „Outsaiderius“ ir į pergalių skiltį brūkštelėjo tašką. 4 taškus nugalėtojams pelnė L.Chalytovas. Tiek pat jų „Outsaideriams“ rinko A.Migliušas.

Antrame mače vis dar tikrosios pirmosios pergalės lūkuriavo „Kazlų Riteriai“, kurie tai padaryti pamėgino mače su „Slovėnija“. Tiesa, „Kazlų Riteriams“ buvo kišenėn įkritęs taškas dėl techninės pergalės, kuomet iš pirmenybių pasitraukė „A komanda“, tačiau „Slovėnijos“ krepšininkai nebuvo linkę dalinti taškų ir 10 minučių trukusioje istorijoje „Kazlų Riterius“ privertė pirmojo taško lūkesčius atidėti dar vienam turui. Varžovus jie įveikė rezultatu 11:5. 4 taškais nugalėtojų gretose pasižymėjo A.Šneideris. „Kazlų Riteriams“ tris taškus pelnė W.Bernotas.

Sekančioje akistatoje tikras trileris užvirė tarp „Plutiškių“ ir „Kvietiškio“. Pastarosios ekipos krepšininkai įtampą laikė pataikydami tolimus metimus. Jų epicentre buvo M.Palubinskas. Plutiškiečiai taškų rinkimo atžvilgiu daugiau pasižymėjo komandiniu žaidimu. Pagrindinis rungtynių laikas pasibaigė lygiosiomis 12:12 ir teko skelbti pratęsimą. Jo metu pergalę išplėšė „Plutiškių“ krepšininkai: tolimą metimą švystelėjo T.Tulauskas. Galutinis rungtynių rezultatas 14:12. T.Tulauskas mače surinko 6 taškus. „Kvietiškiui“ 8 taškus pelnė, visus juos rinkdamas tolimais metimais, M.Palubinskas.

Dar vienas trileris plutiškiečių laukė akistatoje su „Dalmanta“. Pastarieji krepšininkai taipogi mėgino raktą į sėkmę rasti apšaudydami varžovų krepšį iš tolimų atstumų. Ir tai dalmantiečiams puikiai sekėsi. Per pagrindinį dvikovos laiką „Dalmanta“ pataikė net 7 tolimus metimus. Ne ką atsiliko ir Plutiškių krepšininkai, pataikę 6 tolimus metimus.

Pasibaigus pagrindiniam laikui, rezultatas švieslentėje buvo 17:17 ir vėl teko skelbti pratęsimą. Jis sėkmingiau susiklostė „Dalmantai“. Lemiamą metimą iš vidutinio nuotolio pataikė V.Zaveckas, išplėšdamas savo komandai pergalę 19:18. Nugalėtojams 8 taškus pelnė S.Mocevičius ir 7 – V.Zaveckas. „Plutiškėms“ 7 taškus surinko R.Klapatauskis.

Puikiai tos dienos dvikovos klostėsi „Slovėnijos“ krepšininkams. Nespėjus ataušti pėdoms po pirmos pergalės ture prieš „Kazlų Riterius“, dar vieną tašką į turnyrinę lentelę jie brūkštelėjo po itin atkaklios kovos sugebėdami įveikti „Outsaiderius“. Vėl pastariesiems ne itin pagelbėti galėjo P.Dembinskas. „Slovėnija“ nusirėžė pergalę įveikdami varžovus 13:12. 6 taškais „Slovėnijos“ gretose pasižymėjo A.Šneideris. Tiek pat jų varžovams atseikėjo „Outsaiderių“ gretose rungtyniavęs A.Migliušas.

Priešpaskutinėje dvikovų virtinės akistatoje pergalių „kablį pagavusi“ „Dalmanta“ metė iššūkį „Kvietiškiui“. Pastarieji krepšininkai, ką tik nusileidę po pratęsimo „Plutiškėms“, buvo alkanesni. Kur kas tiksliau atakavę varžovų krepšį kvietiškiečiai laimėjo rungtynes rezultatu 16:11. Pergalės kalviais mače buvo po 6 taškus rinkę L.Belkevičius ir L.Janušaitis. „Dalmantai“ po 5 taškus rinko M.Martinaitis ir S.Mocevičius.

Šeštadieninių rungtynių ciklą užbaigė „Laukiniai šernai“ su „Kazlų Riteriais“. Dvikova buvo itin nerezultatyvi ir panašu, kad ji palankesnė buvo „Kazlų Riteriams“, kurie sužaidė kiek tiksliau ir iškovojo pirmą tikrą pergalę laimėdami dvikovą rezultatu 6:4. 4 taškus nugalėtojams pelnė A.Sprainaitis. „Laukiniams šernams“ 3 taškus surinko V.Žūkas.