Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų moksleivių individualių krepšinio įgūdžių čempionato ketvirto etapo aidai

Praėjusią savaitę į antrą pusę perkopė dar praėjusių metų rudenį startavęs Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų moksleivių individualių krepšinio įgūdžių čempionatas, skirtas vienaip ar kitaip su krepšiniu susijusiems mūsų savivaldybės ugdymo įstaigose besimokantiems įvairaus amžiaus mokiniams.

Praėjusį pirmadienį ketvirto etapo individualius pasirodymus 1×1 krepšinio turnyre, metimo iš po krepšio, baudų ir tritaškių metimų rungtyse pradėjo 1-6 klasių moksleiviai.

1-2 klasių grupėje dar tik krepšinio pradmenų besimokantys moksleiviai 1×1 krepšinio turnyre pagal pajėgumą buvo padalinti į du pogrupius. Pirmame pogrupyje permainingų ir konkurencingų kovų išties netrūko. Pasibaigus grupės varžyboms, visas prizinis trejetukas surinko po tiek pat taškų ir aukštesnę poziciją lėmė tarpusavio sužaistų rungtynių rezultatai. Taigi, trečioji vieta šioje grupėje atiteko Redui Vasiliauskui, antrąją poziciją iškovojo Matas Labutis, na o nugalėtoju tapo Adamas Pangonis-Amber. Kitoje to paties amžiaus grupėje sėkmingiausiai turnyras susiklostė Motiejui Stankevičiui, antrąją vietą iškovojo Jovaras, na ir trečia pozicija atiteko visiškai neseniai į krepšinio bendruomenę įsijungusiai Gintarei Mikalauskaitei.

Metimo iš po krepšio rungties nugalėtojais savose grupėse tapo Motiejus ir Adamas. Na, o baudų metimai geriausiai klostėsi Povilui ir Gintarei.

5-6 klasių grupėje 1×1 krepšinio turnyre toliau karaliauja Lukas Martišius, tapęs vėl šio turnyro ketvirto etapo nugalėtoju. Antrosios vietos medaliukas iškeliavo į A.Alaunytės namus, na ir trečioji pozicija atiteko N.Krinickui. Baudų metimo konkurse šioje grupėje triumfavo taipogi L.Martišius. Na, o tritaškių sektoriuje tiksliausiai „šaudė“ A.Alaunytė.

Ketvirtadienio popietę sporto centro salėje toms pačioms varžyboms būriavosi jau 7-12 klasių moksleiviai. 7-8 klasių grupėje 1×1 krepšinio turnyre susikovė 8 krepšininkai. Nugalėtojo trofėjus atiteko plutiškiečiui Benjaminui Smailiui, kuris finale rezultatu 3:2 įveikė pirmąkart į jį patekusį Domantą Kubilių. Trečiąją poziciją iškovojo N.Žitkus, mažajame finale po ganėtinai atkaklios kovos rezultatu 4:2 įveikęs Ą.Akranglį.

Baudų metimų rungtis sėkmingiausiai susiklostė O.Kučinskui, kuris, po papildomos metimų serijos, įveikė dar pirmoje serijoje tokį pat rezultatą pademonstravusį E.Palioką. Na, o tritaškių sektoriuje medaliuku pasidabino Rojus Rėklaitis.

11-12 klasių grupėje dėl nugalėtojo titulo 1×1 krepšinio turnyre grūmėsi 7 krepšininkai. Tarp jų varžėsi ir kiek jaunesnis už kolegas A.Petravičius (savoje amžiaus grupėje krepšininkas varžovų neturėjo, todėl formaliai visų trijų rungčių pirmos pozicijos jam ir atiteko, – aut.past.). Krepšinio turnyro finale susikovė broliai Aleksandras ir Dovydas Šneideriai. Tris etapus iš eilės laimėjęs Aleksandras šįkart turėjo pripažinti brolio pranašumą ir nusileidus rezultatu 3:4 tenkintis antrąja vieta. Trečią poziciją šioje grupėje laimėjo Artūras Smailys, mažajame finale įveikęs Marių Jurevičių.

Baudos metimų rungties nugalėtojui nustatyti prireikė taipogi papildomų metimų serijos ir ji sėkmingiausiai susiklostė Deividui. Na, o snaiperio rungties nugalėtoju tapo plutiškietis Artūras Smailys.