Kazlų Rūdos „Šilas“ Vilniaus „Riterių“ dublerius palaužė antrajame kėlinyje

Po poros savaičių pertraukos į LFF Pirmos lygos kovų areną vėl sugrįžo G.Jarmalavičiaus ir S.Vikerto treniruojami Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai. Šis sugrįžimas buvo lydimas pergalės, kurią „Šilo“ kariauna iškovojo įveikdama Vilniaus „Riterių B“ vienuolikę.

Visas su rungtynėmis susijusias problemas aikštės šeimininkai išsprendė antroje akistatos dalyje. Rungtynės baigėsi rezultatu 3:0 (0:0). Dubliu mače pasižymėjo Deividas Karpavičius, įvartį mušė Ričardas Beniušis.

Pirmame kėlinyje nei viena komanda nepasižymėjo. Rungtynės vyko ganėtinai permainingai, tai vienai tai kitai komandai kontroliuojant kamuolį. Iki kėlinio vidurio vyravo abiejų ekipų lengvi pasišaudymai, mėginimai atakuoti varžovų vartus be ypatingų grėsmių įvartinėms situacijoms.

Abi komandos neišvengė kiek techninio broko. Kartkartėmis pritrūkdavo ir tikslesnio perdavimo atakų užbaigimui ar tikslesnio smūgio į vartų plotą. „Šilo“ futbolininkai turėjo pirmoje kėlinio pusėje bent pora standartinių situacijų: baudos smūgį, keliamą kampinį prie svečių vartų, tačiau didesnės grėsmės varžovų vartams tai nesukėlė.

Pirmi arti įvarčio buvo „Šilo“ futbolininkai, kai 30-ąją minutę, po A.Račkaus skersuoto kamuolio iš kairio krašto, atsipalaidavęs nuo varžovo baudos aikštėje R.Mačežinskas smūgiavo galva, tačiau kamuolys prazvimbė pro pat vartų devyniukę.

Dar vienas aštresnis epizodas iš Kazlų Rūdos komandos pusės buvo fiksuojamas jau kėlinio pabaigoje, kuomet po A.Broko keliamo kampinio, baudos aikštėje galva pamėgino atlikti smūgį A.Račkus, tačiau kamuolys į vartų plotą nepataikė, skriejo gerokai virš vartų.

Kur kas daugiau puolamosios galios, virtusios ne vienu įvarčiu į vilniečių vartus, buvo antrajame kėlinyje, kuomet „Šilo“ gretose pasirodė D.Karpavičius bei A.Spelman. Jau 47-ąją minutę, po A.Spelman skersuoto kamuolio iš kairio krašto, baudos aikštėje užsimojo I.Raštutis, tačiau kamuolys į vartų plotą nepataikė.

O jau 50-ąją visus stadiono sirgalius ant kojų sukėlė D.Karpavičiaus pelnytas įvartis, kuomet jis, po puikaus R.Beniušio perdavimo iš baudos aikštės prieigų, vos įskuodęs į baudos aikštę pasiuntė kamuolį į vartų kampą – 1:0.

Neatslūgus puikioms emocijoms po pralaužtų ledų, 52-ąją minutę „Šilas“ vos nepasižymėjo dar kartą. Kaip viesulas iš aikštės gilumos įstrižai aikštės kūręs D.Karpavičius baudos aikštės prieigose sugebėjo iš varžovo perimti kamuolį ir pro vartus palikusį vartininką perduoti jį R.Beniušiui, tačiau pakilusį nuo žemės kamuolio pataikyti į tuščius vartus „Šilo“ puolėjui nepavyko.

Antrąkart R.Beniušis dovanų varžovams nedalijo. 72-ąją minutę, po A.Spelman perdavimo į baudos aikštę, joje pakovojęs su varžovu kamuolį R.Beniušis užvaldė ir pasiuntė jį į vartų tinklą, padidindamas Kazlų Rūdos komandos pranašumą – 2:0.

Na, o trečią kirtį “Riteriai B” patyrė 78-ąją minutę. Vėl varžovų viltis gniuždė baudos aikštėje chaosu pasinaudojęs D.Karpavičius, kuris įtvirtino “Šilo” pergalę 3:0.

Ne taip jau toli D.Karpavičius buvo ir iki hetriko. 85-ąją minutę, po kamuolio perdavimo iš kairio krašto, “Šilo” futbolininkas galingai smūgiavo iš baudos aikštės prieigų, tačiau vilniečių vartininkas sureagavo ir kamuolį numušė. Netrukus rungtynės baigėsi ir Kazlų Rūdos “Šilo” futbolininkai, iškovodami pergalę šoktelėjo į penktąją turnyrinės lentelės poziciją.

“Šilo” gretose rungtyniavo: Giedrius Zenkevičius, Haroldas Serbenta, Darius Isoda, Nedas Labukas, Ilya Tsyvilka, Mindaugas Minevičius, Audrius Račkus (73’ Andrius Lekeckas), Audrius Brokas (46’ Artiom Spelman), Ignas Raštutis (85’ Airidas Sidaravičius), Ramūnas Mačežinskas (46’ Deividas Karpavičius), Ričardas Beniušis (77’ Justas Česnavičius).