„Šilo“ futbolininkai apie kontrolines rungtynes su „Riteriais“ ir būsimą dvikovą su jų dublerine komanda

Po dviejų savaičių pertraukos Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai sugrįžta į Pirmos lygos batalijas, kuriose namų arenoje laukia „Riterių B“ iššūkis. Priminsime, kad išnaudodami pertrauką, „Šilo“ atstovai praėjusią savaitę žaidė kontrolines rungtynes prieš pagrindinę „Riterių“ komandą ir jas pralaimėjo 1:2.

 

„Turėjome puikią progą pasitikrinti su A lygos komanda. Kadangi LFF Taurės rungtynės visai čia pat ir varžovas bus ne ką prastesnis – „Hegelmann Litauen“. Tai buvo labai gera proga pamatyti save žaidžiant prieš tokio kalibro varžovus ir pajausti žaidimo intensyvumą.

 

Iš rungtynių su „Riteriais“ galime pasimokyti, kad tam tikrose žaidimo situacijose privalome priiminėti greitesnius sprendimus. Taip pat treneriui, manau, buvo proga pamatyti, kurią poziciją vis dėlto turėtume stiprinti bei apgalvoti, ar pasiteisino mūsų žaidimo schema, ar vis dėlto reiktų kažką keisti.

 

Kalbant apie treniruočių intensyvumą, tai tas dvi savaites dirbome visu pajėgumu, šlifavome šiek tiek daugiau asmeninę techniką bei ištvermę karščio sąlygomis. Nebuvo lengva savaitė ir varžybų ritmo nepaleidome.

 

Žinome, kad būsimas rungtynes žaisime prieš jaunus ir perspektyvius žaidėjus, kurie treniruojasi kartu su pagrindine komanda. Neabejojame, kad jie turės daug noro reabilituotis po tiek nesėkmių.

 

Tačiau galiu pasakyti, kad jiems atvažiavus į Kazlų Rūdą bus tikrai sunku, nes mes taip pat turime daug noro ir esame pasiruošę laimėti šias rungtynes. Kaip visuomet, „Šilą“ pamatysite užsispyrusį ir kovingą“, – mintimis apie būsimą dvikovą dalijosi Artiom Spelman.

 

Kiek anksčiau komandos vyriausiasis treneris Gedeminas Jarmalavičius minėjo, kad šiuo metu „Šilas“ jau išgyvena etapą, kuriame susižaidimas ir vienas kito supratimas yra žymiai aukštesnio lygio nei sezono pradžioje. Panašu, kad per šias dvi savaites tarpusavio ryšius pavyko sustiprinti dar labiau.

 

„Savaitė buvo gera, turėjome ir treniruočių, ir poilsio. Rungtynės su „Riteriais“ buvo naudingos tuom, jog galėjome geriau pasiruošti artėjančioms LFF Taurės rungtynėms bei pamatėme, kad galime kovoti su daug stipresne komanda.

 

Turbūt, rungtynės su „Riterių B“ komanda bus kitokios kažkiek, nors ir bus nemažai tų pačių žaidėjų iš pagrindinės komandos. Tikiu, kad šiose rungtynėse turėsime daugiau progų puolime, bei žaisime labiau įprastą žaidimą sau“, – sakė Justas Česnavičius.

 

Panašios nuomonės laikosi ir dar vienas „Šilo“ futbolininkas Ugnius Montvila. Anot jo, kontrolinė dvikova prieš „Riterius“ komandai suteiks dar daugiau užtikrintumo.

 

„Savaitė buvo tikrai darbinga, nepaisant to, kad nežaidėme rungtynių Pirmoje lygoje. Nors ir turėjome galimybę savaitgalį pailsėti, visa komanda nusprendė, kad visiems naudingiau būtų jei ir toliau išlaikytume tempą ir sužaistume kontrolines rungtynes. Puiku, kad turėjome galimybę pasivaržyti su ekipa iš aukštesnės lygos. Varžovas žaidžia A lygoje, tad yra būtina žaisti greičiau ir būti užtikrintesniam.

 

Aukštesnio lygio varžovas labai greitai pasinaudoja padarytomis klaidomis, todėl svarbu priimti greitus ir teisingus sprendimus tiek gynyboje, tiek puolant. Tą ir priminė varžovas. Buvo naudinga pasilyginti jėgas ir pasižiūrėti kaip atrodai šalia A lygos žaidėjų.

 

Manau, kad šio sekmadienio rungtynės bus ne ką mažiau intensyvios, tačiau tai mūsų žaidimui neturės daug įtakos. Rungtyniaudami pagal savo planą galime varžytis su bet kokiu varžovu ir praėjusio savaitgalio dvikova nebuvo išimtis.

 

Šiais metais sezoną pradėjome ne taip sėkmingai kaip norėjome, tačiau nesame prastoje situacijoje turnyrinės lentelės atžvilgiu. Jei ir toliau pavyks išlaikyti aukštą energiją ir gerą emociją aikštėje, manau, turėsime realius šansus varžytis ir dėl dar aukštesnių vietų sezono eigoje“, – tvirtino Ugnius Montvila.