Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai žengė tvirtą žingsnį į antrąjį Hegelmann LFF taurės etapą

Pirmąjį barjerą Hegelmann LFF Taurės turnyre įveikė G.Jarmalavičiaus ir S.Vikerto treniruojama komanda.

Antradienio vakare Vilniuje „Šilo“ futbolininkai be didesnių problemų rezultatu 6:1 (5:1) įveikė LFF II lygoje rungtyniaujančius „Ateities“ futbolininkus.

Dubliais šiame mače pasižymėjo Ričardas Beniušis ir Justas Česnavičius. Po įvartį pridėjo Deividas Karpavičius ir Audrius Brokas.

„Šilo“ futbolininkų dominavimas rungtynėse figūravo nuo pat pirmų minučių. Žaidimas vyko daugiau vilniečių aikštės pusėje ir jos šeimininkai buvo priversti koncentruotis daugiau į gynybą.

Šios užtvaros poškėti pradėjo jau 13-ąją rungtynių minutę, kai po A.Broko keliamo kampinio prie „Ateities“ komandos vartų, baudos aikštėje R.Beniušio adresuotą kamuolį į vartų tinklą nukreipė J.Česnavičius, išvesdamas Kazlų Rūdos komandą į priekį 1:0.

Vos po minutės, po kamuolio perdavimo iš krašto, „Šilo“ pranašumą padvigubino „uždarydamas“ jį  R.Beniušis – 2:0.

Šias paeiliui dviem įvarčiais pasibaigusias atakų bangas kiek prigesino Vilniaus futbolininkai, kuomet vienas iš retų varžovų vizitų prie Kazlų Rūdos vartų baigėsi aikštės teisėjo skirtu 11 m baudiniu, kurį 19-ąją minutę realizavo S.Civilka – 2:1.

Kaip rodė, tolimesnė įvykių raida, didesnės įtakos tai neturėjo, nes vėl visas veiksmo trileris persikėlė prie aikštės šeimininkų vartų.

Prie jų pasipylė visa plejada kampinių, kuriuos vieną po kito kėlė „Šilo“ futbolininkai. Po vieno iš jų, 25-ąją minutę J.Česnavičiaus smūgiuotas kamuolys pataikė į vartų skersinį.

32-ąją minutę „Šilo“ futbolininkams rezgant eilinę ataką, A.Brokui skersuojant kamuolį, jį baudos aikštėje į vartų tinklą mėgino nukreipti galva R.Beniušis, tačiau kamuolys skriejo tiesiai vartininkui į rankas.

„Šilo“ dominavimo virtinė netrukus baigėsi trimis įvarčiais. Dar tą pačią minutę, po eilinio kampinio prie „Ateities“ vartų, prie pat baudos aikštės buvęs D.Karpavičius galingai užsimojo ir atšokusį kamuolį tarp abiejų komandų žaidėjų pasiuntė į vartų tinklą – 3:1.

36-ąją minutę puikius aikštės matymo įgūdžius pademonstravo ir A.Brokas. Aikštės viduryje atsikovojęs kamuolį „Šilo“ saugas akimirksniu įvertino situaciją, kad varžovų vartus buvo palikęs vilniečių vartininkas ir Kazlų Rūdos komandos futbolininkas aukšta trajektorija pasiuntė kamuolį čia pat į „Ateities“ komandos vartų tinklą – 4:1.

Paskutinėmis pirmojo kėlinio minutėmis antrąkart pasižymėjo R.Beniušis. Po kamuolio perdavimo iš dešinio krašto, rezultatyviausias „Šilo“ futbolininkas neklydo. Būdamas prie pat vartininko aikštelės, jis kamuolį nukreipė į vartų tinklą – 5:1.

Antrame kėlinyje vaizdas aikštėje iš esmės nesikeitė, iš „Šilo“ komandos pusės gerokai padaugėjo tik neišnaudotų progų.

Jau 57—ąją minutę dar labiau padidinti persvarą galėjo Kazlų Rūdos futbolininkai, kuomet po D.Isodos skersuoto kamuolio galva baudos aikštėje mėgino pasiųsti kamuolį A.Brokas, tačiau kamuolys į vartų plotą nepataikė.

61-ąją vėl atakos smaigalyje atsidūręs A.Brokas mėgino perkelti kamuolį per vartininką. Tai „Šilo“ saugas sėkmingai padarė, tačiau kamuolys pataikė į vartų skersinį.

65-ąją minutę užfiksuotas įstabus epizodas, kai priartėjęs su kamuoliu prie pat baudos linijos galingai smūgiavo J.Česnavičius, tačiau kamuolys prazvimbė pro pat „Ateities“ vartų virpstą.

80—ąją minutę vilniečių vartų virpstą kamuoliu „paženklino“ ir Audrius Račkus. Vos po minutės „dovana“ nepavyko pasinaudoti I.Raštučiui. Atšokus kamuoliui, „Šilo“ futbolininkas čia pat su juo atsidūrė baudos aikštėje, tačiau smūgiuotas kamuolys vėl atšoko nuo vartų virpsto.

Nepavykus įmušti įvarčio I.Raštučiui, netrukus jis tai padėjo padaryti komandos draugams.

87-ąją rungtynių minutę dešiniu kraštu jam kuriant su kamuoliu, paskutinę akimirką „Šilo“ futbolininkas kamuolį skersavo ir ataką sėkmingai užbaigė tiksliu smūgiu į varžovų vartus J.Česnavičius – 6:1.

Savo progą, besibaigiant rungtynėms, vėl vienoje iš retų atakų turėjo ir vilniečiai, tačiau jų smūgiuotas kamuolys, vos įsiveržus į baudos aikštę, į vartų plotą nepataikė.

Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai, pranokdami varžovus rezultatu 6:1, žengė tvirtą žingsnį sekančio Hegelmann LFF Taurės etapo link.

Kazlų Rūdos „Šilo“ gretose rungtyniavo: Giedrius Zenkevičius (73‘ Modestas Kulikauskas), Darius Isoda, Ilya Tsyvilka, Deividas Karpavičius, Nedas Labukas (57‘ Ugnius Montvilas), Tadas Kvietkauskas, Artiom Spelman (46‘ Ignas Raštutis), Audrius Račkus, Ričardas Beniušis (66‘ Mindaugas Minevičius), Audrius Brokas (75‘ Tomas Raštutis), Justas Česnavičius.