G.Jarmalavičius apie Hegelmann LFF Taurės turnyrą: „Tikslas į Kazlų Rūdą atsivežti A lygos klubą“

Septintą vietą Pirmoje šalies lygoje užimantys Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai ateinantį antradienį Vilniuje pradės 2020 metų LFF taurės kampaniją. Pirmieji varžovai – antroje šalies lygoje rungtyniaujantys „Ateities“ futbolininkai.

 

„Praėjusiais metais žaidėme su „Ateitimi“, todėl galėtumėm sakyti, kad kažkiek šią komandą žinome. Vis tik, ji labai pasikeitusi. Šiame sezone šiai ekipai atstovauja dauguma 2005 metų futbolininkų. Ką tai reiškia? Visų pirma, kad jaunai komandai trūksta stabilumo, tačiau netrūksta entuziazmo.

 

 Kvalifikuota komanda, todėl reikės kautis. Labiausiai bijau, kad mes nelaimėtumėm rungtynių dar rūbinėje, todėl jau dabar yra dedama nemažai pastangų, kad nebūtų varžovų neįvertinimo“, – apie naujo turnyro startą komentavo G.Jarmalavičius.

 

Praėjusiais metais „Šilas“ nukeliavo į antrąjį etapą, kai pirmajame užtikrintai 5:1 sutriuškino Klaipėdos „Neptūną“. Nedaug trūko ir iki pergalės antrajame etape, tačiau skandalingai pasibaigusi dvikova prieš Vilniaus BFA baigėsi pastarosios pergale 3:2.

 

Tąsyk visas įdomumas prasidėjo 82 minutę, kai „Šilo“ atstovas Ramūnas Mačežinskas už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas iš aikštės. Anot „Šilo“ futbolininkų, tame epizode buvo prasižengta prieš patį R.Mačežinską, o šis krisdamas kliudė varžovo veidą. Dar anksčiau iš techninės zonos jau buvo išvytas ir „Šilo“ treneris Saulius Vikertas.

 

86 minutę prieš save raudoną kortelę išvydo puolėjas Ričardas Beniušis. Pastarojo prasižengimas apskritai beprecedentis. Teisėjas Rolandas Adžgauskas tiesiogine raudona kortele R.Beniušį nubaudė už tai, kad jo šortai ir timpos buvo skirtingų spalvų!

 

Kilusiu chaosu BFA pasinaudojo. Jie po minutės įmušė įvartį, o tada, „Šilo“ žaidėjams pradėjus protesto akciją, varžovai įmušė ir dar vieną įvartį. Kazlų Rūdos atstovai tikisi, kad panašus scenarijus šiemet nepasikartos.

 

„Iš klaidingo mąstymo esame pasimokę – į kiekvienas rungtynes einame laimėti. Einame siekti pergalės, o kaip kelias susiklostys.. banalu, bet kamuolys apvalus. Nėra ką slėpti – ankstesniais metais būdavo, kad žaidėjai išeidavo į aikštę su mintimi „kur čia mes toje taurėje nueisime“. Yra A lyga, kur žaidžia stipresnės komandos, tad jų nei nugalėsime, nei ką.

 

O šiemet kaip tik norėtumėm susikauti su A lygos komanda. Norime nukeliauti kaip galima toliau ir burtuose sulaukti kažko iš pačių geriausių. Miesteliui būtų šventė, o mums proga pasitikrinti, ką galime ir, aišku, ko negalime“, – sakė G.Jarmalavičius.

 

Šiuo metu Pirmoje lygoje per aštuonerias rungtynes „Šilas“ yra iškovojęs tris pergales, dusyk sužaidęs lygiosiomis ir patyręs tris pralaimėjimus. Paskutinėje dvikovoje buvo užfiksuotos lygiosios 2:2 prieš Gargždų „Bangą B“.

 

„Mums labai sunku tapti stabilia komanda. Visi supranta, kad tarp žaidėjų yra daug dirbančių. Tarkime, yra pareigūnas, kuriam budėjimas. Vadinasi, jo tą dieną treniruotėje nebus. Kitą dieną nebus kažko kito. Taip ir gyvename. Aišku, lyginant su sezono pradžia, apsitrynėme, apsižiūrėjome, stabilizavomės, bet, kaip visada, norisi daugiau.“