Kazlų Rūdos sporto centro 2009 m.g. komandai turas namuose nesusiklostė

Šiandien Kazlų Rūdos sporto centro salėje vyko moksleivių futbolo lygos (MFL) U-14 salės futbolo pirmenybių antrasis turas. Nuo pat vidurdienio į taškų medžioklę pasinėrė keturios komandos. Be šeimininkų, D.Gabuževičiaus treniruojamų 2009 m.g. futbolininkų, taipogi dalyvavo Kybartų „Jaunystės“, Prienų FK „Prienų“ ir Kaišiadorių ŠSPC komandos. Reikia pažymėti, kad Kazlų Rūdos sporto centro MFL salės futbolo pirmenybėse šiais metais varžosi su metais vyresnėmis varžovų ekipomis.

Penktadienio popietę visos atvykusios komandos sužaidė po dvejas rungtynes. Kazlų Rūdos sporto centro futbolininkams šįkart turas nesusiklostė. Visiškai neseniai dar Prienuose vykusiame ture kazlųrūdiečiai buvo parsivežę iš minėto miesto vieną pergalę iš dviejų galimų. Dabar teko pripažinti abiejų varžovų pranašumą.

Pirmojoje akistatoje Kazlų Rūdos sporto centro komandą rezultatu 5:1 įveikė Kaišiadorių ŠSPC futbolininkai, kurie atsirevanšavo už pralaimėjimą pirmajame rate. Na, o antrosiose rungtynėse aikštės šeimininkams rezultatu 4:7 teko nusileisti Kybartų „Jaunystei“.

Pastarosiose rungtynėse dar pirmame kėlinyje prasileidusi įvartį Kazlų Rūdos komanda netruko rezultato ne tik išlyginti, bet ir persverti savo komandos naudai. Deja, varžovai kur kas geriau išnaudodami savo susikurtas progas taip pat ganėtinai greitai rezultatą išlygino ir be atsako paleido penkių įvarčių seriją.

Tik antrojo kėlinio antroje pusėje suaktyvinę žaidimą puolime Kazlų Rūdos komandos futbolininkai, nepaisydami penkių įvarčių nuo varžovų prarajos, ginklų nesudėjo ir mėgino kapanotis rungtynėse. Deja, per dešimt rungtynių minučių aikštės šeimininkams pavyko į kybartiškių vartus įmušti tik du įvarčius. Galutinę pergalę šventė svečių futbolininkai.

Iki atkrintamųjų dvikovų sporto centro komandai lieka sužaisti dar dvejas rungtynes. D.Gabuževičiaus treniruojama komanda dar kartą susitiks su Kybartų „Sveikata“ ir jėgas išmėgins su Prienų futbolininkais.