Kazlų Rūdos sporto centro dziudo imtynininkai džiugino pasirodymais Jurbarke

Praėjusį savaitgalį Kazlų Rūdą pasiekė puikios naujienos – A.Kolkatovo treniruojami sporto centro dziudo imtynininkai, startavę Jurbarko miesto atvirose vaikų, jaunučių ir jaunių dziudo imtynių pirmenybėse, visi be išimties iškovojo apdovanojimus. Pirmenybės vyko gegužės 13-ąją ir Kazlų Rūdos sporto centrui atstovavo 7 dziudo imtynininkai. Laimikis išties nemenkas – iškovotos dvi pirmos, trys antros ir dvi trečios pozicijos.

2014 m.g. ir jaunesnių vaikų amžiaus grupėje kovojo Mantas Beloded. Jam laimėti šiose varžybose buvo kone sunkiausia užduotis, nes skirtingai nuo kitų amžiaus grupių, per trenerių/teisėjų pasitarimą šioje grupėje nutarta nevertinti absoliučia pergale traktuojamų metimų („Ippon“). Rezultatas maksimaliai buvo vertinamas „Vazari“ kategorija. Kazlų Rūdos sporto centro mažajam dziudo imtynininkui varžybos susiklostė puikiai. M.Beloded laimėjo kartu su finaline keturias kovas. Dėl aukščiau minėto vertinimo traktavimo jis praktiškai laimėjo aštuonias dvikovas, kadangi visose buvo skelbiamas nugalėtoju anksčiau laiko. M.Beloded svorio kategorijoje iki 24 kg tapo čempionu.

2012-2013 m.g. vaikų amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 27 kg, varžėsi du Kazlų Rūdos sporto centro dziudo imtynininkai – Aistis Pečkys ir Atas Širiajev. Abiems kazlųrūdiečiams tai buvo debiutinės varžybos. A.Pečkys iškovojo trečiąją vietą, na o A.Širiajev – garbingą antrą poziciją. Pastarasis sportininkas dar iki finalo sugebėjo įveikti šioje svorio kategorijoje besivaržiusį būsimą čempioną, tačiau finale teko pripažinti pastarojo pranašumą. Varžybų debiutantui pritrūko tiesiog varžybinės patirties.

Svorio kategorijoje iki 30 kg motyvacijos ir valios nestokojo Titas Dauginas. Dar ne visiškai atsigavęs po ligos, kazlųrūdietis bendroje sumoje laimėjo tris dvikovas. Jis pusfinalyje nusileido varžovui ir iškovojo trečiąją vietą.

Svorio kategorijoje iki 34 kg triumfavo Simas Beloded. Kaip ir Kazlų Rūdos sporto centro komandos kolega T.Dauginas, jis dėl sveikatos taipogi dar nebuvo pilnai atsistatęs, tačiau tai nesukliudė perspektyviam dziudo imtynininkui lipti ant nugalėtojų pakylos. M.Beloded šiose varžybose parodydamas gerą techniką įveikė visus varžovus. Jam tai buvo ir revanšo metas. Dar iki finalo M.Beloded sugebėjo atsirevanšuoti šilutiškiui, kuriam buvo pralaimėta dar ankstesnėse varžybose. Svorio kategorijoje iki 46 kg nedaug iki pirmos pozicijos pritrūko Dovydui Vaitkūnui. Jis šiose varžybose iškovojo antrąją vietą.

Jaunių amžiaus grupėje startavo Augustė Judickaitė. Ji svorio kategorijoje iki 57 kg iškovojo garbingą antrąją vietą. Sporto centro dziudo imtynininkei iki aukštesnės pakopos pritrūko varžybinės patirties.

Jurbarko miesto atvirose vaikų, jaunučių ir jaunių dziudo imtynių pirmenybės sulaukė išties nemenko dalyvių būrio. Iš įvairių šalies regionų šiose varžybose startavo 16 klubų/organizacijų. Apibendrindamas Kazlų Rūdos sporto centro dziudo imtynininkų pasirodymus, treneris A.Kolkatovas džiaugėsi ne tik dėl pasiektų rezultatų, bet ir tuo faktu, jog sportininkai yra jaučiantys didelę atsakomybę, jie pareigingi. Nepaisant tam tikrų trikdžių, jie maksimaliai stengiasi atstovauti, garbingai reprezentuoti Kazlų Rūdos kraštui įvairaus rango varžybose.