Kazlų Rūdos „Kazlų Rūdos“ futbolininkai įveikė praėjusio sezono KAFF III lygos čempionus

Solidžiai šių metų KAFF III lygos futbolo pirmenybėse rungtyniauja Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ futbolininkai. Per ketverias pirmas šio sezono rungtynes Dariaus Gabuževičiaus treniruojama komanda pasiekė jau tris pergales. Dar pirmose sezono rungtynėse Kazlų Rūdos komandos futbolininkai išvykoje rezultatu 3:1 įveikė Kėdainių „Nevėžio“ dublerių vienuolikę, po to kluptelėjo 0:2 nusileisdami Prienų rajono „Pozityvūs“ komandai. Trečiame sezono mače „Kazlų Rūda“ reabilitavosi taipogi išvykos mače prieš Kauno „Šturmą“, įveikdami juos 3:1, na o vyšnaitė ant torto Kazlų Rūdos ekipai buvo sekmadienio rungtynės, kuriose nukauti praėjusio sezono čempionai – Prienų „Prienai“. Varžovai įveikti rezultatu 3:0 (1:0). Aikštės šeimininkų gretose įvarčiais pasižymėjo Armandas Breivė, Tomas Leimonas ir Ignas Raštutis.

Kazlų Rūdos komandos dominavimas buvo visoje pirmoje rungtynių dalyje. Aikštės šeimininkai kur kas dažniau lankėsi varžovų aikštės pusėje, ieškojo galimybių atakuoti Prienų komandos vartus. Jau 5-ąją rungtynių minutę svečių komandos vartininkas galėjo traukti kamuolį iš savų vartų tinklo, kuomet kamuolys buvo siunčiamas atakos smaigalyje atsidūrusiam A.Breivei. Jis mėgino „uždaryti“ kamuolį, tačiau paskutinę akimirką nuo vartų linijos jį išmušė varžovų gynėjas ir prieniškiai išvengdami įvarčio atsipirko kampiniu. Artėjant kėlinio viduriui, labai neblogą šansą pasižymėti, paprastai nešvaistantis progų turėjo I.Raštutis. Baudos aikštėje atsidūręs su kamuoliu, jis pamėgino pasiųsti jį į vartų kampą, tačiau čia pat prie jo priartėjęs M.Kulikauskas atspėjo kamuolio skriejimo kryptį ir kamuolį atrėmė. Vieną progelę pirmame kėlinyje turėjo ir Prienų futbolininkai. 38-ąją minutę vienas iš svečių futbolininkų į baudos aikštę buvo gavęs kamuolį ir jau ketino užsimoti, bet paskutinę akimirką Kazlų Rūdos komandos futbolininkai apsigynė ir kamuolį išmušė. Tai buvo vienintelis aštresnis epizodas iš varžovų pusės pirmame kėlinyje. Tuo tarpu „Kazlų Rūda“ dominavimą įrodė mušdami varžovams įvartį „į rūbinę“. 45-ąją minutę, po A.Blaškevičiaus perdavimo, baudos aikštėje kamuolį užsikirto A.Breivė ir pasiuntė jį į dešinį vartų kampą, išvesdamas Kazlų Rūdos komandą į priekį 1:0.

Antro kėlinio pradžioje vėl aktyvesni buvo aikštės šeimininkai. Neblogą galimybę smūgiuoti kamuolį baudos aikštėje turėjo J.Paškauskas, tačiau netoli jo buvęs M.Kulikauskas kamuolį atrėmė. Netrukus „Kazlų Rūdos“ vienuolikė vėl pralaužė ledus. 57-ąją minutę, po A.Breivės perdavimo galva kamuolį nukreipiant T.Leimonui, pastarasis tiksliai pasiuntė jį į Prienų komandos vartus, padvigubindamas aikštės šeimininkų pranašumą – 2:0. Vos po minutės varžovai sulaukė dar vieno kirčio. Savo įvartį pasiekė ir I.Raštutis. Jis, kontroliuodamas kamuolį varžovų baudos aikštės prieigose, veržėsi pro du Prienų futbolininkus ir suradęs menkiausią nišą pasiuntė kamuolį į „Prienų“ vartų tinklą – 3:0. Turėdama solidžią persvarą Kazlų Rūdos komanda kiek atsipalaidavo ir tuo pasinaudodami svečiai buvo surengę pora paeiliui sekusių reidų.

67-ąją minutę vienas iš prieniškių baudos aikštėje gavęs kamuolį mėgino pasiųsti jį į D.Besarabovo ginamus vartus, tačiau smūgis ne itin gavosi ir „Kazlų Rūdos“ vartininkas kamuolį atrėmė. Netrukus Prienų futbolininkai „laimės ieškoti“ pamėgino priešingoje baudos aikštės zonoje, tačiau smūgiuotą kamuolį D.Besarabovas vėl atrėmė. Savo ruožtu 70-ąją minutę Kazlų Rūdos komanda turėjo realią galimybę dar kartą pasižymėti. Tuomet savoje aikštės pusėje pradėjęs atakos užuomazgas I.Raštutis akimirksniu įvertino situaciją, kuomet priekyje varžovų vartų link kūrė R.Gruzdys. „Kazlų Rūdos“ komandos puolėjas atliko ilgą perdavimą komandos draugui. R.Gruzdys, gavęs kamuolį, pamėgino šį perkelti per varžovų vartininką, tačiau pritrūko tikslumo, kamuolys į vartų plotą nepataikė. Per likusį rungtynių laiką daugiau nei viena komanda nepasižymėjo ir Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“, iškovojusi trečią pergalę iš keturių galimų, išstūmė iš pirmos turnyrinės lentelės pozicijos patys užimdami jų vietą lig tol trimis pergalėmis šį sezoną pradėjusius Prienų „Prienus“.