Kazlų Rūdos sporto centro lengvaatlečiai iš Marijampolės grįžo ne tuščiomis

Penktadienį, spalio pirmąją, Suvalkijos sostinėje vyko Marijampolės savivaldybės vaikų ir jaunučių atviras lengvosios atletikos čempionatas. Be varžybų šeimininkų, prie trumpų, vidutinių nuotolių bėgimų, šuolių į aukštį, tolį sektoriuose, taipogi rutulio stūmimo bei kūjo metimo erdvėse startavo lengvosios atletikos sportininkai iš Kauno, Jurbarko, Kalvarijos, Šakių, Vilkaviškio, Elektrėnų, Prienų. Būta taipogi ir svečių iš Lenkijos.

Šiose varžybose pirminėje paraiškoje sudalyvauti buvo numatyta ir 18 Almos Urbštienės ir Valdo Kazlausko treniruojamų Kazlų Rūdos sporto centro lengvaatlečių, kurių gausiausia buvo trumpų nuotolių bėgimų bei šuolių į tolį rungtyse. Iš Marijampolės lengvaatlečiai grįžo ne tuščiomis – iškovoti trys medaliai.

Sėkmingiausiai startai susiklostė vaikų amžiaus mergaičių grupėje Urtei Ivancovaitei. 2010 m.g. greitumo jėgos atstovė laimėjo dvi rungtis. Minėta lengvaatletė greičiausiai iš visų šios amžiaus grupės dalyvių, kurių buvo daugiau nei 30, įveikė 60 m. Jos užfiksuotas laikas finaliniame bėgime – 9,60 sek. Artimiausią varžovę iš Jurbarko Kazlų Rūdos sporto centro lengvaatletė aplenkė net 0,42 sek. Parengiamajame bėgime Urtė šį nuotolį buvo įveikusi per 9,56 sek.

Visas varžoves už nugaros lengvaatletė paliko ir šuolio į tolį sektoriuje. Dar pirmuoju bandymu U.Ivancovaitė nušoko 3,90 m. To užteko, kad galutinėje įskaitoje ji triumfuotų ir 5 cm aplenktų Marijampolės sporto centro šuolininkę į tolį Ū.Šlekytę. Reikia pažymėti, kad šuolių į tolį sektoriuje varžėsi beveik 30 dalyvių.

Prizininkų gretose iš Kazlų Rūdos sporto centro lengvaatlečių delegacijos atsidūrė ir jaunučių grupėje taipogi šuolių į tolį sektoriuje besivaržęs Dovydas Kalinskas. 2008 m.g. sportininkas, nušokęs 4,46 m galutinėje įskaitoje buvo trečias. Pirmąją vietą iškovojusiam E.Puidokui iš Šakių jis nusileido 12 cm. (Šakiečio užfiksuotas rezultatas 4,58 m, – aut.past.).