Jėgos ištvermės trikovės Didžioji Taurė – Kęstučio Čekavičiaus rankose

Na štai! Evaldo Vosyliaus jėgos ištvermės trikovės Didžioji Taurė surado savo šeimininką! Kiek daugiau nei pusantrų metų Kazlų Rūdos sporto centre tūnojęs trofėjus atiteko… Brigados generolo Kazio Veverskio poligono viršininkui mjr. Kęstučiui Čekavičiui!!!

Visiems priminsime, kad dar praėjusių metų vasario mėnesį kazlųrūdietis jėgos sporto entuziastas Evaldas Vosylius įsteigė prizą, Didžiąją Taurę, kurios savininku galėjo tapti asmuo jėgos ištvermės trikovėje surinkęs 140 taškų. Jėgos ištvermės trikovę sudarė atsispaudimų nuo lygiagrečių, prisitraukimų ir štangos spaudimo su 75 proc savo kūno svorio rungtys. Jose už kiekvieną pakartojimą buvo skiriamas vienas taškas. Visų rungčių taškai buvo sumuojami.

Per daugiau nei pusantrų metų į šį trofėjų “kėsinosi” beveik 20 dalyvių. Atsidurti ne taip ir toli iki šios ribos buvo pavykę porai sportininkų. Ir štai ta diena atėjo… Kęstutis Čekavičius driokstelėjo iš viso surinkdamas net 153 taškus!!! Pavyzdingo gyvenimo būdo puoselėtojas, jau ir į penktąją dešimtį įkopęs 75,8 kg sveriantis sportininkas su 56 kg štanga atliko 45 pakartojimus, nuo lygiagrečių atsispaudė 87 kartus ir prie skersinio prisitraukė 21 kartą!

K.Čekavičius vietoje nestovi ir mūsų žiniomis, jis sieks naujo iššūkio – artimiausiu metu 140 taškų mėgins surinkti atlikdamas vos dvi rungtis…

Visų dėmesiui – 153 pakartojimai, kartelė pakelta į štai tokį aukštį, kurį įveikus Didžioji Taurė lauks naujo šeimininko! Ar Jūs tam pasiruošę…? Tuomet laukiame Kazlų Rūdos sporto centro treniruoklių salėje!