Kazlų Rūdos sporto centro moksleivių futbolo komandoms nusimato aktyvus sezonas

Pagaliau į įprastines varžybines vėžes po truputį grįžta moksleivių futbolo sezonas. Džiugu pažymėti, kad Kazlų Rūdos sporto centro futbolo specialistų Vito Kirtiklio ir Dariaus Gabuževičiaus treniruojamos komandos vienos anksčiau, kitos vėliau visos be išimties įsisuks/įsisuko į futbolo varžybų sūkurį. O tai reiškia, kad sporto centre jau yra potencialiai keturios komandos, kurios gali kaupti varžybinę patirtį įvairaus rango šalies/regiono futbolo pirmenybėse.  

Jauniausioji, V.Kirtiklio treniruojama 2013 m.g. futbolininkų komanda praėjusį šeštadienį pirmąkart žengė į futbolo aikštę Marijampolėje, kurioje pirmuosius varžybinės patirties įspūdžius teko patirti rungtyniaujant su bendraamžiais turnyro šeimininkais, taipogi komandomis iš Kauno bei kitų šalies regionų. Tądien V.Kirtiklio mažiesiems futbolininkams teko sužaisti penkerias rungtynes, kuriose kazlųrūdiečiai patyrė visas futbolo spalvas – pora kartų iškovojo pergalę, kartą sužaidė lygiosiomis ir du kartus teko pripažinti varžovų pranašumą. 

Dar viena V.Kirtiklio treniruojama 2011 m.g. sporto centro komanda jau pradėjo kovas Samsung Galaxy Watch Activ LVL U-11 „A“ lygmens futbolo fronte, kuriame praėjusį ketvirtadienį pirmoje akistatoje susitiko su Kėdainių „Nevėžiu“. Permainingose rungtynėse V.Kirtiklio treniruojamiems futbolininkams pavyko įveikti varžovus ir pradėti sezoną pergalingai. Artimiausiu metu, ateinantį antradienį, rugsėjo 21 dieną kazlųrūdiečių laukia viešnagė į Dzūkijos sostinę, kurioje numatyta dvikova su Alytaus SRC ekipa. Be jau minėtų varžovų Kazlų Rūdos sporto centro futbolininkams teks rungtyniauti dar FK „Jonavos“, Druskininkų SC, Marijampolės FC bei Vilkaviškio „Sveikata-Vilkaviškio SM“ komandomis.

Kazlų Rūdos U-11 komandos laukia ir dar vienas iššūkis – jau greitai startuosianti prieniškių organizuojama moksleivių futbolo lyga. Šioje lygoje prie starto linijos stos ir dvi Dariaus Gabuževičiaus treniruojamos komandos – tai 2009 ir 2005 m.g. futbolininkų kartos. Jau šį šeštadienį, rugsėjo 18 d. 2005 m.g. ekipa Kazlų Rūdos miesto stadione jėgas išmėgins su Prienų „Prienais. Rungtynės numatytos 12.00.

Norime pasidžiaugti, kad visoms futbolo komandoms sudarytos pilnavertės sąlygos tiek treniruočių procesui, tiek dalyvavimui varžybose. Sporto centrui įgyvendinant Sporto rėmimo fondo projektą „Sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimas neformaliajam sportiniam ugdymui“, gerokai papildytas su futbolo treniruotėmis bei varžybomis susijusio inventoriaus arsenalas. Švietimo mainų paramos fondo kuruojamas ir finansuojamas projektas, kurio devizas  „Įkvėpti judėti“, futbole įsisuko maksimaliu pajėgumu.