Kazlų Rūdos šventė‘ 2021. Futbolo trofėjus – Marijampolės „Šešupei“

Kazlų Rūdos šventės‘ 2021 sporto turnyrų aprašomoji trilogija pasiekė taipogi finalinę dalį. Jau žinome šių metų Kazlų Rūdos savivaldybės Taurės savininkus krepšinio sektoriuje. Ką tik ką tik pasiekė visus žinia ir apie tinklinio nugalėtojus. Atėjo eilė ir futbolui. Šiame sezone futbolo „karštieji taškai“ buvo Antanave, Jankuose ir baigiamasis turnyras Kazlų Rūdoje. Pastarojoje visas veiksmo trileris vyko K.Griniaus gimnazijos sporto aikštyne žaidžiant 5×5 formato futbolą. Dėkingiausioje pozicijoje prieš baigiamuosius turnyrinius akordus Kazlų Rūdoje buvo Marijampolės „Šešupės“ futbolininkai, kurie iki turnyro turėję 12 taškų kraitį prieš artimiausius varžovus buvo sukaupęs 7 taškų pranašumą. Tačiau nei vienas iš jų, nei „Hardy Boys“, nei „Antanavas“ baigiamajame etape nepasirodė.

Į kovas baigiamajame turnyre be marijampoliečių stojo dar keturios komandos – „Garliavos mėgėjai“, labai jaunų futbolininkų karta „Juniors“, komanda, pasivadinusi „Improvizuok“ ir jeigu galima pavadinti turnyro šeimininkai „Kazlų Rūda“. Pastariesiems šis etapas sėkmingiausiai ir susiklostė. Rato sistema vykusiame turnyre „Kazlų Rūda“ neprarado nei vieno taško, įveikė visus varžovus ir surinkusi 12 taškų tapo turnyro nugalėtojais. Kazlųrūdiečiai į varžovų vartus šiame turnyre apskritai iš viso pasiuntė 14 tikslių smūgių, į savus praleisdami vos 2.

Antrą poziciją iškovojo 9 taškus surinkusi „Improvizuok“ komanda, na o Marijampolės „Šešupei“ atiteko trečioji vieta. Nors marijampoliečiai su Garliavos futbolininkais buvo surinkę po 4 taškus, tačiau Suvalkijos sostinės komandai aukštesnę poziciją lėmė geresnis įvarčių skirtumas.

Bendroje įskaitoje šių metų Kazlų Rūdos savivaldybės Taurės titulas iškeliavo į Marijampolės „Šešupės“ namus. Jie iš viso surinko 20 taškų. Reikėtų paminėti, kad marijampoliečiai buvo triumfavę turnyruose, vykusiuose Jankuose bei Antanave.

Antrąją vietą su 12 taškų iškovojo „Kazlų Rūdos“ futbolininkai, trečioji pozicija teko komandai „Improvizuok“. Kaip ir krepšiniui, tinkliniui, šalia didžiulės Kazlų Rūdos savivaldybės Taurės bei simpatiškų medalių, aktyviausios bei pajėgiausios šių metų komandos laukė ir TECHaso įsteigti specialūs prizai, todėl nuoširdžiai DĖKOJAME mūsų geranoriškiems rėmėjams, prisidėjusiems prie šių metų krepšinio, tinklinio ir futbolo turnyrų.

Beje, futbolo sektoriuje šiame sezone užfiksuota 11 komandų ir jų galutinė rikiuotė yra tokia:

 

1.Šešupė – 20 taškų

2.Kazlų Rūda – 12 taškų

3.Improvizuok – 10 taškų

4.Garliavos mėgėjai – 6 taškai

5.Hardy Boys – 5 taškai

6.Antanavas – 5 taškai

7.Juniors – 4 taškai

8.Vilkaviškis – 4 taškai

9.Pilviškiai – 4 taškai

10.Bagotoji – 3 taškai

11.LT United – 2 taškai