Ketvirtą Kazlų Rūdos diskgolfo lygos „Sporto centro Taurė‘ 2023“ etapą laimėjo Mantas Martinaitis

Jau tampa įprasta, kad kartą per mėnesį Kazlų Rūdos miesto parke būriuojasi diskgolfo mėgėjai. Šviesos greičiu prabėgus liepai, nespėjus nurimti aistroms, po Kazlų Rūdos diskgolfo lygos „Sporto centro Taurė‘ 2023“ trečiojo etapo, rugpjūčio 13-ąją, ketvirtame etape startavo trylika pamėgusių šį žaidimą entuziastų. Paminėtina, kad šioje lygoje šiuo metu dalyvauja jau dvidešimt diskgolfo mėgėjų. Daugeliui iš jų tai ne tik fizinio aktyvumo paįvairinimas, bet ir vis stipriau įsismelkiantis hobis.

Kaip ir buvo galima tikėtis, ketvirtame etape neapsieita be permainingų, atkaklių kovų. Nugalėtojams ir prizininams išaiškinti prireikė ir papildomų trasų. Varžybų pradžioje, po pirmų keletos atkarpų lyderiavo V.Jakelaitis, bet ilgainiui į priešakines linijas išsiveržė visas ketvertas – Aroldas Matulionis, Mantas Martinaitis, Mantas Kopustinskas ir Arnas Stankevičius. Pastarasis dar pirmame rate prie pirmo krepšio (4 PAR) sugebėjo diską į krepšį švystelėti vos dviem metimais. Kazlųrūdiečiui pirmajame rate išsisukti su mažesniu metimų skaičiumi nei nurodyta trasose pavyko dar ne vieną kartą, tačiau dar sėkmingiau tai darė A.Matulionis, kuris po pirmo rato finišavo pirmas (rezultatas  – -3). A.Stankevičius tuomet atsilikinėjo vienu tašku. Didesnę antrojo rato dalį ir toliau vis dominavo A.Matulionis, tačiau ilgainiui į lyderių kovą įsijungė visada šalia lyderių buvę M.Martinaitis bei M.Kopustinskas. Užteko vos vienos kitos klaidelės, papildomo metimo ir varžybų lyderių trejetuko užribyje atsidūrė A.Stankevičius. Varžybų įtampa piką pasiekė paskutinėje trasoje, po kurios M.Martinaičio, A.Matulionio ir M.Kopustinsko rezultatas buvo toks pat, po „-2“, todėl teko skelbti peržaidimą. Čia „stipriausiais nervais“ pasižymėjo M.Martinaitis, kuris ir laimėjo ketvirtąjį etapą. Antroji vieta atiteko Mantui Kopustinskui, trečias finišavo Aroldas Matulionis.

Moterų grupėje nugalėtoja tapo Sidona Norkaitytė (jos rezultatas – +27), antrą vietą iškovojo Erika Stankevičienė (+41). Žvelgiant į keturių etapų rezultatus, tai šiuo metu lyderiauja Mantas Kopustinskas. Vos vienu tašku nuo jo atsilieka Mantas Martinaitis. Iki šio sezono finišo lieka dar du etapai, todėl nusimato išties labai intriguojanti kova…