Siekdamas atgaivinti prigesusį krepšinį Kazlų Rūdoje, praėjusiais metais sporto centras buvo pasirašęs bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos krepšinio flagmanu Kauno „Žalgiriu“, pagal kurią savivaldybės įvairaus amžiaus moksleivius pradėjo mokyti krepšinio paslapčių treneriai iš laikinosios sostinės.

Į krepšinio treniruočių sūkurį įsisuko ne viena dešimtis Kazlų Rūdos ir jos apylinkių moksleivių.

Žvelgiant į ilgalaikę perspektyvą, šįmet žengtas dar vienas žingsnis. Viliantis, kad jau po keletos metų Kazlų Rūdoje krepšinis turės tvirtas pozicijas, praeitą savaitę pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su krepšinio klubu „Ataka“, kuri ketina artėjančiame sezone startuoti RKL pirmenybėse ir ginti Kazlų Rūdos mundurą.

Neslepianti ambicijų dabar jau Kazlų Rūdos SC „Ataka“ stengsis krepšinio sirgalių nenuvilti ir sieks kuo aukštesnių rezultatų lygoje.

Pasak klubo prezidento Gintaro Labučio, potencialo tam išties yra – komandoje matysime ne vieną pajėgų krepšininką, galėsiantį deramai ginti Kazlų Rūdos garbę.

Tikimasi, kad geras pavyzdys turėtų užkrėsti – „Atakos“ komandos sėkmingi startai bus pavyzdys į ką būtų galima lygiuotis, Kazlų Rūdos moksleiviams sustiprins motyvaciją dar aktyviau lankyti krepšinio treniruotes.

Tokiu būdu dedamos pastangos, kad moksleivių būtų sporto centre dar daugiau ir taip susidarytų palankios sąlygos komplektuoti ne vieną moksleivių krepšinio komandą klasikinio šios sporto šakos formato dalyvavimui regiono pirmenybėse.

Savo ruožtu, viliamasi, kad ir suaugusiems Kazlų Rūdos savivaldybės krepšinio mėgėjams, tai būtų puikus aukštesnio krepšinio meistriškumo lygio reginys, galimybė namų rungtynėse matyti komandą ir tapti jos gerbėju.

Ar reikalinga Kazlų Rūdai suaugusių krepšinio komanda toli pavyzdžių ieškoti nereikia: kokius rezultatus duoda suaugusių komandos, sėkmingai rungtyniaujančios aukštesnio rango pirmenybėse, rodo ir Kazlų Rūdos futbolo klubo „Šilo“ pavyzdys. Kai metai iš metų dedamos pastangos siekti kuo aukštesnių rezultatų ir jie pasiekiami, sporto šakos populiarumas įgauna nemenką pagreitį…

„Atakos“ krepšinio ekipa turi dvi kariaunas, kurios pagal klubo viziją kausis keliuose frontuose – reprezentacinė komanda varžysis RKL „B“ divizione. Mažiau gavę žaidybinio laiko krepšininkai visas galimybes pasireikšti turės KKML pirmenybėse.

Nebus kada trypčioti vietoje ir dublerinei ekipai. Ji mėgins laimę Vilkaviškio pirmenybėse „Santakos“ taurei laimėti.

Gabiausiems kazlųrūdiečiams bus sudarytos sąlygos taip pat integruotis į krepšinio klubo veiklą ir parodyti save, ko išmoko per daugiametes treniruotes.

Krepšinio komandos pasirodymas neapsiribos vien tik pirmenybėmis – bus siekiama plėtoti socialinius ryšius su Kazlų Rūdos savivaldybės ugdymo ir kitomis įstaigomis, rengiant įvairias socialines akcijas ir kitas veiklas, siekiant krepšinio populiarinimo Kazlų Rūdos savivaldybėje, tikintis didesnio domėjimosi reprezentacinės suaugusių komandos rezultatais.

„Atakos“ komanda nesnaudžia. Dar šią vasarą krepšininkai jėgas išmėgins 3×3 krepšinio čempionate, kurio pirmasis etapas vyks birželio 13-14 dienomis Panevėžyje.