RKL „B“ divizione dar vieną puikią pergalę iškovojo Kazlų Rūdos „SC-Atakos“ krepšininkai, kurie penktadienio vakarą savoje aikštėje rezultatu 82:63 (20:15; 26:12; 20:21; 16:15) nukovė Kauno „Žalgirio-3“ ekipą.

Varžovų ekipoje rungtyniauja net penki krepšininkai, kurių ūgis 200 cm ir daugiau, tačiau kaip parodė rungtynių eiga, ne ūgis, o smūgis gali būti kur kas iškalbingesnis faktorius, lemiantis rungtynių rezultatą.

Nors dvikovą aikštės šeimininkai ir laimėjo beveik dvidešimties taškų skirtumu, tačiau tai nebuvo lengvas pasivaikščiojimas.

Disciplinuota varžovų komanda kabinosi į atlapus visų rungtynių metu, tačiau puikiai rungtyniavusi Kazlų Rūdos ekipa tą vakarą buvo tiesiog pranašesnė.

Dar pirmo kėlinuko metu „SC-Atakos“ krepšininkai, atakavę kur kas tiksliau varžovų krepšį buvo įgijusi 8 taškų persvarą (15:8).

Nors žalgiriečiai besibaigiant kėlinukui buvo sumažinę Kazlų Rūdos komandos pranašumą iki 2 taškų, tačiau paskutinėmis sekundėmis „SC-Atakos“ pataikytas tritaškis buvo užuomina svečiams, kad Kazlų Rūdos komanda turi visą paletę puolimo potencialo.

Tai varžovai pajuto jau pirmomis antro kėlinuko minutėmis, kuomet po sausos atkarpos 9:0 (29:15) Kauno komandos treneris buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės.

Po jos varžovai ne ką tenuveikė aikštėje, tuo tarpu „SC-Atakos“ krepšininkai toliau sėkmingai užbaiginėdavo atakas, o po J.Davniuko pataikyto tritaškio, Kazlų Rūdos komandos persvara išaugo iki 20 taškų – 38:18.

Panašią persvarą aikštės šeimininkai išlaikė iki pirmos rungtynių pusės pabaigos. Ilgoji pertrauka prasidėjo švieslentėje degant 46:27.

Trečio kėlinuko pirmomis minutėmis vėl solidžiau puolime rungtyniavo „SC-Ataka“.

T.Bietkio treniruojamos komandos pranašumas augo – 56:31. Varžovai vėl buvo priversti keliauti į minutės pertraukėlę. Esminių lūžių po jos neįvyko.

„Žalgirio-3“ krepšininkai demonstravo gana kibią zoninę gynybą, tačiau svarbius metimus ir tokiomis sąlygomis pataikę Kazlų Rūdos komandos krepšininkai pernelyg priartėti svečiams neleido.

Po trijų kėlinukų Kazlų Rūdos komanda pirmavo 66:48.

Paskutinio ketvirčio metu Kauno „Žalgirio-3“ krepšininkams buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki 17 taškų, tačiau taiklūs tolimi Kazlų Rūdos komandos krepšininkų metimai sugrąžindavo viską į savas vėžes.

Iki pat paskutinių dvikovos sekundžių „SC-Ataka“ įrodė, kad to vakaro mače yra tiesiog pranašesnė komanda.

Kazlų Rūdos ekipai tai buvo jau ketvirta iškovota pergalė iš tiek pat galimų. RKL „B“ diviziono B pogrupyje rungtyniaujanti komanda yra vienvaldė grupės lyderė.

Na, o šiame mače rezultatyviausiai Kazlų Rūdos komandoje rungtyniavo Jaunius Davniukas (16 taškų) ir Mantas Gelčius (15 taškų).

Pastarasis krepšininkas surinko ir daugiausiai naudingumo balų – 22.

7 rezultatyvius perdavimus atliko Mantas Sadauskas, kuris kartu su Almantu Liepuoniu sukaupė po 17 NB.

Kazlų Rūdos komandos krepšininkai gana solidžiai atakavo varžovų krepšį iš tritaškio zonos. Net 11 iš 19 metimų pasiekė tikslą.