Krepšinis. Kazlų Rūdos „SC-Atakos“ krepšininkai reguliarųjį sezoną baigė pirmoje vietoje

Šeštadienį sporto centro salėje pirmojo etapo kovas RKL „B“ diviziono krepšinio pirmenybėse baigė Kazlų Rūdos „SC-Atakos“ krepšininkai.

T.Bietkio treniruojama ekipa finišavo iškovodama dar vieną pergalę, solidžiu skirtumu įveikdama Ignalinos „Vilkakalnio“ komandą.

Aukštaitijos regiono krepšininkai įveikti rezultatu 100:61 (26:11; 24:16; 26:15; 24:19).

Tai buvo jau 16-oji Kazlų Rūdos ekipos iškovota pergalė iš 17 rungtynių.

Nors „SC-Atakai“ formaliai kaip ir lieka dar vienos reguliaraus sezono rungtynės Marijampolėje, tačiau greičiausiai mūsų žiniomis, jos neįvyks ir į Kazlų Rūdos pergalių grafą įkris dar vienas taškas.

Baigusi reguliarųjį sezoną Kazlų Rūdos komanda dabar jau nekantriai laukia lemtingų kovų – aštuntfinalio akistatos, kuri turėtų prasidėti apie kovo vidurį.

Na, o grįžtant į rungtynes su ignaliniečiais, tai „SC-Ataka“ paskutiniame reguliaraus sezono mače pirmavo prieš varžovus nuo pat pirmų dvikovos minučių.

„B“ diviziono B pogrupio lyderių sąskaitą taikliu baudos metimu, po to dvitaškiu atidarė M.Gelčius, o netrukus tolimą metimą smeigė L.Balčiūnas ir aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį 6:0.

Tiesa, ignaliniečiai į tai atsakė 5 paeiliui pelnytais taškais, tačiau 6 taškų pranašumą vėl sugrąžino vėlesnėmis pirmojo kėlinuko akimirkomis tolimą metimą pataikęs A.Rybelis – 13:7.

Kazlų Rūdos komanda rungtyniavo be didesnės įtampos, pernelyg nespausdami varžovų.

Vieną akimirką, pirmos atkarpos metu, T.Bietkio treniruojama komanda ignaliniečius spustelėjo ir tai iškart davė apčiuopiamą rezultatą – antroje kėlinio pusėje Kazlų Rūdos komandos persvara ūgtelėjo iki dviženklės – 20:9.

Iki kėlinuko pabaigos „SC-Ataka“ dar labiau tolo nuo „Vilkakalnio“. Po M.Sadausko tritaškio antrą kėlinuką aikštės šeimininkai pasitiko turėdami 15 taškų pranašumą – 26:11.

Jo metu ir toliau „SC-Atakos“ solidesnis žaidimas nekėlė abejonių. Po dar vienos taškų serijos, sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinuko, rezultatas švieslentėje rodė 41:16.

Varžovų puolimas laikėsi iš esmės ant labai jauno krepšininko, septyniolikmečio Jokūbo Fomino pečių, kuris užbėgant įvykiams už akių, iš viso tos dienos mače sugebėjo iš  61 komandos pelnyto taško, per rungtynes surinkti 43!

Tačiau vienas lauke ne karys – po pirmos rungtynių dalies Kazlų Rūdos ekipa pirmavo daugiau nei 20 taškų skirtumu – 50:27.

Antroji rungtynių pusė toliau priklausė aikštės šeimininkams. Dvikovoje buvo telikusi viena intriga – ar pasieks “SC-Ataka” puolime triženklę taškų sąskaitą…?

“Vilkakalnis” buvo ta komanda, prieš kurią Kazlų Rūdos krepšininkai šiame sezone pirmąją įveikė 100 taškų ribą. Kazlų Rūdoje vykusiose rungtynėse taip nutiko ir šįkart.

Dvikovą su varžovais kaip ir pradėjo taip ir pabaigė taškais Mantas Gelčius. Galutinis rezultatas, kaip ir minėjome, 100:61.

Kazlų Rūdos ekipoje taškais pasižymėjo visi tos dienos rungtynėse aikštėje pasirodę krepšininkai. Daugiausia taškų ignaliniečiams atseikėjo M.Gelčius (15 taškų), J.Davniukas (14 taškų), E.Beržonskis (12 taškų) ir M.Sadauskas (11 taškų).

Naudingiausias Kazlų Rūdos ekipoje bvuo 27 NB surinkęs M.Gelčius, kuris sugriebė ir daugiausia kamuolių (12 atkovotų kamuolių).

5 rezultatyvius perdavimus atliko atsigaunantis Rokas Grėbliūnas, kurio naudingumas rungtynėse siekė 17 NB.

Kaip tampa įprasta matyti šiame sezone, “SC-Ataka” pranoko varžovus kova dėl atšokusių kamuolių (52 vs 28), rezultatyviais perdavimais (25 vs 7), perimtais kamuoliais (13 vs 6).

“B” pogrupio lyderiai išrašė ignaliniečiams 8 “blokus”. Svečiams to padaryti nepavyko nė karto.