Kazlų Rūdos „SC-Atakos“ pergalių serija tęsiasi. Šeštadienį RKL „B“ diviziono „B“ pogrupio lyderiai viešėjo Alytuje, kuriame ietis sukryžiavo su pastaruoju metu itin sėkmingai rungtyniaujančia „SRC-Dzūkijos“ ekipa.

Apie sėkmingą dzūkų žaidimą byloja tas faktas, kad pasistiprinusi Alytaus ekipa dar visai neseniai sugebėjo įveikti pajėgią Anykščių „Elmio“ komandą, o vieniems iš šio regiono lyderių, Kauno „Žalgiriui-3“, nusileido vos dviem taškais.

Kad Kazlų Rūdos komandos laukia nemenkas iššūkis rodė ir pirmosios dvikovos minutės, kurių metu aikštės šeimininkai, „SRC-Dzūkijos“ krepšininkai, sėkmingiau pradėjo rungtynes ir pirmavo 7:3, 13:9…

Tačiau tai truko iki pirmo kėlinuko vidurio. Pora minučių abi komandos puolime strigtelėjo. Antroje kėlinio pusėje aikštės šeimininkams krepšys apskritai „užsirišo“ ir prie to prisidėjo aktyvesnė „SC-Atakos“ gynyba.

O Kazlų Rūdos komanda rado būdų rinkti taškus, kurių per keletą minučių buvo surinkta be atsako dešimt irt pirmas kėlinukas laimėtas įgyjant 6 taškų pranašumą – 19:13.

Antram kėlinuke Kazlų Rūdos krepšininkai pratęsė dominavimą ir didino persvarą. Dar neįpusėjus antram ketvirčiui, po tolimo Kazlų Rūdos komandos taiklaus metimo ji tapo dviženkle – 26:16, na o po dar vieno M.Sadausko pataikyto tritaškio „SC-Atakos“ krepšininkai pradėjo nesulaikomai tolti – 31:16.

Apskritai alytiškiai pirmuosius taškus šioje rungtynių fazėje pelnė tik trečiąją antro kėlinio minutę.

Iš  viso per šią dvikovos dalį alytiškiai jų „prigramdė“ vos devynis.

Tuo tarpu Kazlų Rūdos ekipa taškų badu skųstis negalėjo ir į ilgąją pertrauką ilsėtis išėjo turėdama beveik 20 taškų pranašumą – 41:22.

Trečio kėlinuko pirmomis minutėmis Alytaus krepšininkai surengė paeiliui pora rezultatyvių atakų, tačiau čia pat sulaukė kur kas grėsmingesnės „SC-Atakos“ puolimo serijos, po kurios Kazlų Rūdos ekipa pirmavo 48:26.

Aikštės šeimininkai didesnės revoliucijos taip ir nesukėlė. T.Bietkio vadovaujama komanda užtikrintai pirmavo ir po trijų atkarpų – 55:32.

Ketvirtojo kėlinuko savotišku simboliu tapo A.Rybelio galingas dėjimas iš viršaus, simbolizavęs „SC-Atakos“ pelnytą jau tryliktą pergalę iš keturiolikos galimų šiame sezone ir vis dar nepajudinamas Kazlų Rūdos krepšininkų pirmos vietos pozicijas turnyrinėje lentelėje.

„SC-Ataka“ finišavo varžovus įveikdama 71:49 (19:13; 22:9; 14:10; 16:16).

Kazlų Rūdos „SC-Atakos“ ekipoje šiose rungtynėse naudingiausiai pasirodė Mantas Sadauskas, surinkęs 26 naudingumo balus, 16 taškų ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus.

Reikia pažymėti, kad Mantas pataikė visus 5 metimus, paleistus iš vidutinio nuotolio.

Solidžiai šiame mače rungtyniavo ir komandos draugai – 12 taškų kraitį sukaupęs Jaunius Davniukas, 10 taškų pridėjęs Mantas Gelčius ir 9 taškais pasižymėjęs Adomas Rybelis.

Kazlų Rūdos ekipa pranoko varžovus kova dėl kamuolių po krepšiu (43 vs 35) ir kur kas tiksliau atakavo krepšį iš vidutinio nuotolio (43/24 (55,8 proc.) vs 33/13 (39,3 proc.)

Iki reguliaraus sezono finišo „SC-Atakos“ krepšininkams lieka ketverios rungtynės.

Jau šį trečiadienį T.Bietkio treniruojamos komandos sporto centro salėje lauks akistata su svečiais iš Marijampolės, šio miesto sporto centro ekipa. Dvikova numatyta – 19.00.