Lietuvos 3×3 krepšinio čempionate debiutavo Kazlų Rūdos sporto centro krepšininkai

Praėjusios savaitės antroje pusėje Kazlų Rūdoje vyko vienas stambiausių krepšinio renginių miesto krepšinio istorijoje – Lietuvos 3×3 krepšinio čempionato VIII etapas. Jame buvo galimybės dalyvauti įvairaus amžiaus krepšinio ekipoms. Amžiaus intervalas apėmė nuo vaikų U-11 iki veteranų (35 m.+) grupių; meistriškumo atžvilgiu turnyro dalyviai galėjo varžytis tiek mėgėjų, tiek profesionalų grupėse. Dar visai šviežiai įrengtame Kazlų Rūdos miesto mikro rajone esančiame sporto aikštyne, rugpjūčio 5-ąją dėl kelialapių į finalinį šio čempionato etapą ietis sukryžiavo komandos iš įvairių šalies vietovių. Kazlųrūdiečių pamėgtame minėtame sporto objekte tądien varžėsi per 50 komandų. Krepšinio šventė prasidėjusi vidurdienį, baigėsi tik vėlų vakarą. Veiksmas sukosi daugiau nei dešimt valandų. Šiame čempionate pirmosios varžybinės praktikos įgijo ir trys Kazlų Rūdos sporto centrui atstovavusios komandos. Kazlųrūdiečiai jėgas išmėgino U-13, U-16 ir suaugusių mėgėjų grupėse. Kaip ir galima buvo tikėtis, pirmasis žingsnis bet kokioje varžybinėje praktikoje būna pats sunkiausias. Svarbiausia, kad jis buvo žengtas. Nors grupės varžybose dar neturėjusiems tokio rango varžybų patirties kazlųrūdiečiams pergalių iškovoti nepavyko, tačiau pirmieji grybšniai oficialiose varžybose pasitarnaus ir artimiausioje ateityje ne vieną mūsų miesto komandą matysime šalies krepšinio šeimoje.

Lietuvos 3×3 krepšinio čempionato turas Kazlų Rūdoje vyko ne vieną dieną. Subjurus oro sąlygoms, rugpjūčio 6-ąją visas krepšinio veiksmo trileris persikėlė į Kazlų Rūdos sporto centro salę. Tądien varžėsi ne viena dešimtis suaugusių mėgėjų ir elito grupės krepšinio komandų. Pastarųjų gretose buvo galima išvysti ne vieną LKL lygoje žaidžiantį krepšininką. Tokio rango sportininkų, besivaržančių Kazlų Rūdoje galima pamatyti ne taip jau ir dažnai, todėl šios sporto šakos mylėtojai galėjo pasimėgauti ir aukščiausio lygio 3×3 gatvės krepšiniu.

Neabejojame, populiarėjantis šalyje 3×3 formato krepšinis, kuris įtrauktas ir į olimpinių sporto šakų programą, ras nišą Kazlų Rūdoje, ir vietos augantiems jauniesiems krepšininkams bus stipri motyvacinė priemonė, skatinsianti sistemingai lankyti sporto centro treniruotes, kuriame jau pora metų darbuojasi kvalifikuoti ir kompetetingi šios sporto šakos specialistai, ir siekti pergalių iįsibėgėjančiame krepšinio sezone.