G.Jarmalavičius: „Ūgtelėjome tiek kovingumo, tiek kokybės, tiek atsinešimo prasme“

Po kelerių metų pertraukos šiame sezone Pirmoje lygoje startavęs Kazlų Rūdos „Šilas“ įsibėgėjo pakankamai sunkiai. Galbūt, įtakos tam turėjo ir varžybų tvarkaraštis, tačiau faktas tas, kad taškai per pirmas kelias sezono rungtynes buvo renkami sunkiai.

 

Vėliau komanda įsibėgėjo, praktiškai pavijo trečiąjį turnyrinės lentelės laiptelį, bet tada kelių savaičių pertrauka ir vėl, tarsi, užtrauktas rankinis stabdis. Dejavu? Panašu, į tai – vėl pralaimėjimas „Panevėžiui B“, vėl itin sunkios rungtynės prieš „Šiaulius“.

 

„Jei atvirai, nemaniau, kad „Panevėžiui B“ pralaimėsime tokiu būdu. Viskas rodė, kad turime sužaisti geriau, tačiau neišnaudojome progų ir buvome už tai nubausti. Apskritai, tai buvo rungtynės, kuriose toli gražu ne viskas rišosi.

 

Kalbant apie lygiąsias su „Šiauliais“, tai galime džiaugtis išnešę sveiką kailį. Prie didelės sėkmės galėjome ir laimėti, bet objektyviai vertinant, žaidėme prieš geriausią ir gražiausią futbolą lygoje žaidžiančią komandą. Pirmajame kėlinyje jie mus ir guldė, ir statė, ir stebuklus išdarinėjo baudos aikštelėje. Tik tiek, kad paskutinėje fazėje šiek tiek pritrūkdavo. Mus tai ir gelbėjo“, – apie buvusias rungtynes kalbėjo „Šilo“ vyriausiasis treneris Gedeminas Jarmalavičius.

 

Grįžkime prie sąsajų su pirmuoju ratu. Kodėl situacija, iš esmės, kartojasi? Ir ar tikrai kartojasi?

 

„Sąsajos tik tokios, kad rezultatai tiek pirmojo, tiek antrojo rato panašūs. Tačiau jei žvilgteltumėm į žaidimą, tai mes ūgtelėjome tiek kovingumo, tiek kokybės, tiek atsinešimo prasme.

 

Sakyčiau, kad tai ypač pasijautė pirmojo rato pabaigoje, kai pradėjome skinti pergales. Atėjo pasitikėjimas, žaidėjai suprato, su kuo valgoma ta Pirma lyga ir kas yra per varžovai, prieš kuriuos reikia rungtyniauti“, – pasakojo G.Jarmalavičius.

 

Jau šį šeštadienį „Šilo“ laukia namų rungtynės su čempionato lydere „Jonava“. Priminsime, kad pirmajame rate šių komandų tarpusavio dvikova vyko be gynybos, o „Šilo“ pralaimėjimą lėmė šiurkščios klaidos.

 

„Bus reikalų. Galiu tik pasidžiaugti, kad kol kas esame sveiki, neturime kortelių, todėl esame nusiteikę duoti kovą. Be abejo, niekaip neįsivaizduoju, kad būsimos rungtynės nors kažkuo primintų pirmojo rato dvikovą. Dabar mes esame kitokie. Ir, apskritai, kiekvienos rungtynės yra nauja premjera.

 

Be to, žaisime namie, o tai yra milžiniškas pasikeitimas. Ateina savi sirgaliai ir tai vienareikšmiškai yra pagalba. Kažkam gal tai sukelia papildomo spaudimo, bet mums mūsų žiūrovai yra dvyliktas žaidėjas. Neabejotinai“, – kalbėjo G.Jarmalavičius.