Lietuvos krepšinio 100-mečio minėjimas Kazlų Rūdoje finišavo rungtynėmis tarp „SC-Atakos“ ir „Labas GAS-KKSC“

Lietuvos krepšinio 100-mečio minėjimo renginių ciklas Kazlų Rūdos sporto centre finišavo penktadienį, rugsėjo 30 d., draugiškomis rungtynėmis tarp Kazlų Rūdos „SC-Atakos“ ir Prienų „Labas GAS-KKSC“ krepšinio komandų. Aikštės šeimininkams, jau ragavusiems šiame, pasirengimo RKL „A“ lygos pirmenybėms cikle, rungtynių ir su NKL ekipomis skonio, dvikova susiklostė pergalingai – varžovai įveikti įtikinamu rezultatu 88:49 (20:22; 26:13; 20:13; 22:1). Rezultatyviausi krepšininkai Kazlų Rūdos komandos gretose buvo M.Makauskas (17 taškų), Ernestas Barkus (11 taškų), K.Šarukas ir M.Gelčius (10 taškų). Pažymėtina, kad šiose rungtynėse taškus apskritai rinko visi be išimties aikštėje pasirodę krepšininkai.

Mače su prieniškiais atakiečiai įsibėgėjo palaipsniui. Rungtynių pradžioje, kiek atsipalaidavę aikštės šeimininkai buvo priversti vytis varžovus, kurie tomis akimirkomis buvo įgiję 5-7 taškų persvarą. Pirmomis rungtynių minutėmis Kazlų Rūdos komandai taškus rinko K.Šarukas ir E.Barkus. Po to smogiamosios jėgos pridėjo ir M.Makauskas, tačiau Prienų krepšininkai pirmaujančios komandos statusą išlaikė iki pat pirmo ketvirčio pabaigos, laimėdami jį dviem taškais  – 22:20. „SC-Ataka“ susigriebė antrame kėlinuke. Jų gretose įsisiautėjo šiais metais prie Kazlų Rūdos komandos kariaunos prisijungęs M.Makauskas, per antrą ketvirtį švystelėjęs tris tolimus metimus. Tuo pačiu Kazlų Rūdos komandai pradėjus ir aktyviau gintis, jėgų pusiausvyra gana greitai sviro į aikštės šeimininkų komandos pusę, kuri po pirmos dvikovos dalies spėjo įgyti ir dviženklį pranašumą – 46:35.

Antroje rungtynių pusėje „SC-Ataka“ keliavo viena kryptimi – tolo nuo varžovų. Taškų prieniškiai galėjo tikėtis kone iš bet kurio atakiečio. Tuo tarpu svečiams juos rinkti darėsi kuo toliau tuo sunkiau. Paskutinio ketvirčio metu „Labas GAS-KKSC“ visai sustojo ir per dešimt minučių pelnė vos vieną tašką. Tuo tarpu paskutinėmis rungtynių minutėmis į Kazlų Rūdos komandos žaidimą ganėtinai sėkmingai įsijungė ir vietos krepšininkai – A.Sprainaitis ir W.Bernotas, kurie simboliškai ir užbaigė rezultatyviai dvi paskutines „SC-Atakos“ atakas ir nuaidėjus signalui, skelbiančiam rungtynių pabaigą, paliko švieslentėje žybsinčius skaičius – 88:49. Tai buvo jau ketvirtosios Kazlų Rūdos „SC-Atakos“ ikisezoninės rungtynės.