Moksleivių futbolo lygos starte – sporto centro jaunimo pergalė

Ketvirtadienį, rugsėjo 29-ąją, Kazlų Rūdos miesto stadione moksleivių futbolo lygoje prie starto linijos stojo Dariaus Gabuževičiaus treniruojama sporto centro U-19 komanda. Pirmosiose rungtynėse aikštės šeimininkai jėgas išmėgino su bendraamžiais iš Druskininkų. Kazlų Rūdos komandos futbolininkai pranoko varžovus ir įveikė juos rezultatu 4:0 (1:0). Dubliu sporto centro komandos gretose pasižymėjo Augustas Blaškevičius, po įvartį pridėjo Kristupas Vyšniauskas ir Rimantas Gruzdys.

Kazlų Rūdos sporto centro komandos futbolininkų pranašumas rungtynėse ryškėjo palaipsniui. Pirmajame kėlinyje aštresnių išpuolių turėjo tiek viena tiek kita komandos, tačiau pirmi grėsmingesnį epizodą sukūrė prie svečių vartų sporto centro komanda. Dar pirmojo kėlinio viduryje, Kazlų Rūdos futbolininkams rezgant ataką, po smūgiuoto kamuolio iš kairio krašto, šį atrėmė Druskininkų komandos vartininkas. Visai neblogą galimybę kartoti smūgį turėjo netoliese kamuolio buvę K.Vyšniauskas ir T.Grimalauskas, tačiau pritrūkus tarpusavio komunikacijos, dar kartą kamuolio smūgiuoti aikštės šeimininkai nespėjo.

Netrukus ledus pralaužė K.Vyšniauskas. Po M.Aksiono skersuoto kamuolio, jis baudos aikštėje pasiuntė jį į Druskininkų vartų tinklą ir išvedė Kazlų Rūdos sporto centro komandą į priekį – 1:0. Po praleisto įvarčio svečiai turėjo neblogą galimybę išlyginti rezultatą, kuomet iš baudos aikštės prieigų gana galingai aukšta trajektorija paleistas kamuolys skriejo į Kazlų Rūdos komandos vartų stačiakampį, tačiau paskutinę akimirką jį numušė D.Besarabovas ir aikštės šeimininkai atsipirko kampiniu.

Žaidybinė aikštės šeimininkų persvara ėmė ryškėti antrajame kėlinyje. Jo metu buvo įmušti trys įvarčiai į druskininkiečių vartus, kurių galėjo būti ir daugiau. Sporto centro U-19 jaunimo komandos persvarą greitos atakos metu padvigubino kamuolį pro varžovus prasimetęs ir rezultatyviai ataką užbaigęs A.Blaškevičius – 2:0. Komandos lyderis, pajutęs įvarčio skonį, mėgavosi dubliu, netrukus pasiuntęs dar vieną kamuolį į Druskininkų vartų tinklą tiksliai smūgiuodamas iš baudos aikštės prieigų – 3:0. Na, o dar vieną kirtį druskininkiečiai patyrė, kuomet krašte gynybą pralaužęs R.Gruzdys įsiveržė su kamuoliu į baudos aikštelę ir padidino Kazlų Rūdos komandos persvarą iki 4:0.

Net dvi galimybes pasižymėti šiame mače turėjo po truputį į vyresnių futbolininkų žaidimą integruojamas, 2009 m.g. jaunasis kazlųrūdietis N.Lenkaitis. Viename iš epizodų sporto centro futbolininkui baudos aikštėje atsidūrus prie pat varžovų vartų ir čia pat ridenantis kamuoliui pritrūko baigiamojo smūgio, na o kitame – N.Lenkaičio smūgiuotas kamuolys pataikė į Druskininkų komandos vartų skersinį. Kaip ten bebūtų, Kazlų Rūdos sporto centro jaunimo komanda iškovojo užtikrintą pergalę.