Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena sporto centre pažymėta tradiciniu stalo teniso turnyru

Kovo 11-ąją mūsų šalis šventė Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Tai diena, kuri brangi ir neįkainojama kiekvienam savo šalį mylinčiam Lietuvos piliečiui. Tradiciškai sporto centre ji buvo pažymėta surengiant stalo teniso turnyrą, kuriame šįmet jėgas išmėgino 34 stalo teniso mėgėjai. Be kazlųrūdiečių pasivaržyti trijuose meistriškumo divizionuose šios olimpinės sporto šakos mėgėjai būriavosi atvykdami iš Kauno, Vilkaviškio ir Marijampolės rajonų. Konkurencijos ir nenuspėjamų kovų netrūko nei viename divizione. Didžiausias dalyvių būrys užfiksuotas „A“ divizione, kuriame susirėmė 18 stalo teniso entuziastų, kurie, po burtų traukimo procedūros, buvo suskirstyti į keturis pogrupius ir po rato kovų juose į ketvirtfinalius pateko po du pajėgiausius pogrupių sportininkus. Džiugu pažymėti, kad šiame divizione tarp Kauno ir Vilkaviškio varžovų į stipriausiųjų trejetuką sugebėjo prasiveržti Kazlų Rūdos atstovas. Jis pogrupyje įveikęs visus varžovus, ketvirtfinalyje rezultatu 3:0 įveikė A.Ožalą. Nors pusfinalyje kazlųrūdietis nusileido 0:3 Kauno stalo tenisininkui R.Šleževičiui, tačiau kovoje dėl trečios vietos 3:0 pranoko A.Blekaitį. Šiame divizione triumfavo R.Šleževičius tos dienos kovose grupės varžybose patyręs vieną pralaimėjimą. Jis ketvirtfinalyje sugebėjo 3:1 įveikti savo pogrupyje visus varžovus nugalėjusį A.Lieponį, pusfinalyje, kaip jau žinote – Kazlų Rūdos atstovą, o finale 3:1 – R.Marčiulionį.

„B“ ir „C“ divizionuose susirungė po aštuonis stalo teniso mėgėjus, kuriems užteko rato varžybų etapo. „B“ divizione nugalėtoju tapo visus varžovus įveikęs T.Astrauskas. Panašu, kad jį artimiausiame turnyre, kuris bus organizuojamas rudenį, matysime jau „A“ divizione. Antroji vieta šioje pakopoje atiteko šešias pergales iš septynių galimų iškovojusiam E.Silickui, na ir trečią poziciją iškovojo keturias pergales iškovojusiam L.Balčiūnaičiui.

„C“ divizione didesnio vargo su varžovais neturėjo E.Paliokas. Septyniose akistatose jis iškovojo visas pergales. Apskritai tądien E.Paliokas pralaimėjo vos vieną setą. Taigi, kazlųrūdietis iškovojo pirmąją vietą ir kelialapį į „B“ divizioną. Antrąją vietą šiame divizione iškovojo šešias akistatas laimėjęs M.Kundreckas, trečias su penkiomis pergalėmis – E.Čebanauskas.

 

STALO TENISO PROTOKOLAS NEPRIKLAUSOMYBĖS DIENA 2024