Marijampolės apskrities neįgaliųjų sporto šventės aidai

Rugpjūčio 4-ąją, Kazlų Rūdos neįgaliųjų draugijos pirmininkės Ramutės Sarapinavičienės iniciatyva, talkinant sporto centrui, buvo organizuota jau tradicine tapusi Marijampolės apskrities neįgaliųjų sporto šventė, sulaukusi išties nemažai dalyvių iš Vilkaviškio, Kalvarijos, Marijampolės, o taipogi ir Kazlų Rūdos. Šios šventės dalyvius sveikino ir šiltų žodžių negailėjo miesto vadovai – Kazlų Rūdos savivaldybės vicemeras Justinas Kazla, administratorė Regina Zasienė. Į šią sporto šventę, linkėdamas aktyviai, prasmingai ir turiningai praleisti laisvalaikį atvyko ir Lietuvos neįgaliųjų draugijos pirmininkas Ignas Mačiukas.

Sporto šventės metu kiekvienas turėjo galimybę rasti sau patrauklios, azartiškos veiklos. O rinktis išties buvo iš ko. Ko gero pirmąkart šioje šventėje buvo žaidžiamas populiarus Bočia žaidimas, sulaukęs išties nemenko komandų aktyvumo. Krepšinio sektoriuje buvo galima pasivaržyti populiarėjančiame ir pasauliniais masteliais 3×3 krepšinio turnyre, taip pat išmėginti taiklumą metant baudos metimus.

Kiek sėslesni, bet daugiau intelektinius, loginius žaidimus mėgstantys dalyviai jėgas galėjo išmėginti prie šaškių ar šachmatų lentos. Nebuvo pamiršti ir jėgos sportą mėgstantys asmenys, kurie varžėsi prie rankų lenkimo stalo. Na, o dėmesio, koncentracijos ir preciziško tikslumo mėgstančiųjų laukė smiginio žaidimas.

Kiekvienos rungties, sporto šakos nugalėtojai, prizininkai buvo nustatomi tiek individualioje, tiek komandinėje įskaitose. Sumuojant visos sporto šventės programą sudarančių sporto šakų rezultatus, bendroje komandinėje įskaitoje geriausiai sekėsi šios sporto šventės šeimininkei Kazlų Rūdos neįgaliųjų draugijos komandai, tapusiai Marijampolės apskrities sporto varžybų nugalėtoja. Antroji vieta atiteko svečiams iš Kalvarijos neįgaliųjų draugijos. Prizininkų gretose atsidūrė ir Vilkaviškio krašto neįgaliųjų draugijos sporto mėgėjai. Šioje sporto šventėje varžėsi iš viso šešios apskrities neįgaliųjų organizacijų komandos.