Marijampolės apskrities salės futbolo pirmenybėse „Liūtų“ kirtis „Kazlų Rūdai“, „Kofo“ lygiosios su lyderiais

Marijampolės apskrities salės futbolo pirmenybėse baigėsi pirmojo rato susitikimai. Sekmadienį vykusiuose mačuose užfiksuota net pora staigmenų. Pirmenybių lyderiai, Marijampolės „Niekur nežaidę“ futbolininkai nesugebėjo įveikti jau antras turas iš eilės renkančio taškus Kalvarijos „Kofo“. Na, o Marijampolės r. „Liūtai“ paskutinėmis dvikovos sekundėmis išplėšė pergalę prieš Kazlų Rūdos „Kazlų Rūdą“.

Penktojo turo susitikimų ciklą sekmadienį pradėjo INTER ir Kazlų Rūdos „Savi“. Pirmųjų kregždžių – įvarčių teko laukti daugiau nei pusę kėlinio. Pirmi kovingų rungtynių raktą vartų atrakinimui surado INTER futbolininkai. 14-ąją minutę kamuolį į „Savi“ vartų tinklą pasiuntė M.Minevičius – 1:0. Ilgai šios komandos futbolininkų džiaugsmas netruko, nes jau po minutės nuo 6 m atžymos rezultatą išlygino Kazlų Rūdos komandos futbolininkas E.Besarabovas – 1:1. „Savi“ futbolininkams taipogi geros nuotaikos bangelė greitai buvo nugesinta, nes 16-ąją minutę INTER‘ui šiuo metu rezultatyviausias pirmenybėse futbolininkas M.Minevičius vėl sugrąžino pirmaujančios komandos statusą – 2:1.

Kazlųrūdiečiai viltis taškų medžioklėje atidėjo antram kėliniui. Jo metu INTER futbolininkų gynybą sugebėjo individualiu reidu suardyti „Savi“ futbolininkas A.Blaškevičius, po kurio tikslaus smūgio rezultatas tapo vėl lygus 2:2. INTER futbolininkai visgi pralaužė ledus rungtynių pabaigoje. „Savi“ negelbėjo ir ne viename epizode sėkmingai vartų perimetrą gynęs E.Vyšniauskas. Minėtos ekipos futbolininkai per paskutines dvikovos keturias minutes pasiuntė tris tikslius smūgius į Kazlų Rūdos komandos vartus ir šventė pergalę 5:2.

Puikias rungtynes sužaidė ir nemenką staigmeną ture pateikė kalvarijiečiai akistatoje su vien pergales skynusiais Marijampolės „Niekur nežaidę“ futbolininkais. Suvalkijos sostinės ekipa vos neliko ant ledo. Jau 2-ąją rungtynių minutę „Niekur nežaidę“ buvo besivejančiųjų vaidmeny, kai kamuolį į jų vartų tinklą pasiuntė A.Ručys. Didelės panikos Marijampolės stovykloje nebuvo, nes po minutės rezultatą lygino D.Kazlauskas – 1:1. „Kofas“ netrukus įrodinėjo, kad įmuštas įvartis nėra atsitiktinis ir A.Ručys dar kartą 5-ąją minutę Kalvarijos futbolininkus išvedė į priekį – 2:1. Marijampoliečiams rezultato iki pat kėlinio pabaigos nesisekė išlyginti. Negana to, vos prasidėjus antrai rungtynių daliai 22-ąją minutę kalvarijietis K.Kardokas šovė taikliai ir padidino „Kofo“ pranašumą iki dviejų įvarčių – 3:1. Marijampolės futbolininkai suprato, kad savaime taškai į turnyrinę lentelę nebyra ir dėl jų reikia gerokai paplušėti. Per pora minučių „Niekur nežaidę„ futbolininkai sugebėjo ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą savo komandos naudai. Įvarčiais pasižymėjo D.Pudžemys, T.Janušauskas ir S.Venckevičius – 4:3. Tai buvo 25-oji rungtynių minutė. „Kofo“ komanda, iškentusi trijų praleistų įvarčių krizę, sugebėjo žaibiškai atsitiesti. 26-ąją minutę rezultatą išlygino A.Ručys – 4:4. Nors iki rungtynių pabaigos ir buvo likę daugiau nei pusę kėlinio, Kalvarijos futbolininkai atsilaikė ir iškovojo solidžias lygiąsias.

Paskutines turo rungtynes žaidė Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ ir Marijampolės r. „Liūtai“. Aikštės šeimininkai į rungtynes atvyko vos penkiese. Atsarginių žaidėjų suolelis buvo tuščias. Komandai negalėjo padėti keletas lyderių – Ignas ir Tomas Raštučiai, Ramūnas Mačežinskas. Kaip parodė rungtynių eiga, komandai tai kainavo taškus. „Liūtai“ pasižymėjo jau 2-ąją rungtynių minutę. Kamuolį į D.Besarabovo ginamus vartus pasiuntė A.Barauskas – 0:1. „Kazlų Rūdos“ futbolininkai anksčiau laiko nesikrimto ir 6-ąją minutę rezultatą išlygino D.Plečkaitis – 1:1. Pirmame kėlinyje daugiau įvarčių įmušta nebuvo. Ši tyla tęsėsi iki 27-sios minutės, kuomet po J.Blažio galingai smūgiuoto kamuolio, šis po rikošeto įskriejo į „Liūtų“ vartus – 2:1. Marijampolės r. futbolininkai netrukus rezultatą išlygino. 30-ąją minutę pasižymėjo V.Dembinskas – 2:2. Kaip parodė rungtynių visuma, lemtingos buvo paskutinės jų sekundės. Įtampa rungtynėse maksimalią padalą pasiekė likus rungtyniauti 17 sekundžių. Džiaugsmo pliūpsnis „Liūtų“ stovykloje nuvilnijo, kai iš aštraus kampo kamuolį į vartų tinklą pasiuntė V.Dembinskas, išvesdamas komandą priekin 3:2. Marijampolės r. futbolininkai spėjo pasižymėti ir dar kartą. Sulig finaline sirena dar vieną įvartį mušė V.Dembinskas. „Liūtų“ pergalė rezultatu 4:2 ir pirmieji taškai turnyrinėje lentelėje.