Kazlų Rūdos 3×3 krepšinio pirmenybių penktojo turo aidai

Kazlų Rūdos 3×3 krepšinio pirmenybių reguliarusis sezonas perkopė į antrą pusę. Šeštadienį, iškart po Kazlų Rūdos SC „Atakos“ rungtynių su Jurbarko „Jurbarku-Kariu“, krepšinio aikštelėje pasiliko Kazlų Rūdos savivaldybės krepšinio mėgėjų komandos. Tądien turėjo įvykti V-ojo turo susitikimai. Tai buvo prasidėjusio antro rato rungtynės, kuriose komandos turėjo galimybę pasinaudoti antraisiais šansais – atsilyginti varžovams už nesėkmes pirmajame rate. Tuo pačiu buvo sužaistas ir vienas „užsilikęs“ praėjusio turo mačas. Ture nepasirodė dvi ekipos, dėl objektyvių priežasčių negalėję atvykti „Savi“ ir neaiškiomis aplinkybėmis neatvykęs „Metalaturgas“. Taip jau susiklostė, kad dėl to „laisvas“ turas teko pirmenybių lyderiams „Dalmantos“ krepšininkams.

Taigi, šeštadienį iš viso buvo sužaistos septynerios rungtynės. Didžiausią laimikį susimedžiojo „Atkutę“ krepšininkai. Jie sužaidė tris rungtynes ir nusiraškė visas pergales. „Atkutę“ rezultatyviose rungtynėse rezultatu 24:16 įveikė „United“ ekipą, be didesnių problemų 17:6 pranoko „Laukinius šernus“. Skaitlingame mače rezultatu 26:18 buvo įveikta ir „Kvietiškio“ komanda.

Pastarieji krepšininkai grįžo ne tuščiomis. Jie ture sužaidė taipogi tris rungtynes ir iškovojo dvi pergales. Pirmoje akistatoje „Kvietiškis“ nepagailėjo „Kazlų Riterių“. Į jų krepšį kvietiškiečiai įšveitė 24 taškus, į savąjį praleisdami 8. Gerokai atkaklesnėse rungtynėse „Kvietiškis“ dviejų taškų persvara 19:17 įveikė „Kažką lankę“ krepšininkus. Pastarosios komandos krepšininkai beveik visus taškus rinko vien tolimais metimais. Net penkis jų pataikė D.Šneideris, sugalvojęs sekti šiuo metu rezultatyviausio snaiperio D.Batučio pėdomis. „Kažką lankę“ krepšininkai nuotaiką kiek pasitaisė rezultatu 11:9 įveikdami „Kazlų Riterius“. Su viena pergale iš dviejų galimų turą baigė ir „United“ ekipa, kuri nelengvoje dešimties minučių kelionėje 10:8 įveikė „Laukinius šernus“. Pastariesiems krepšininkams kartu su „Kazlų Riteriais“ šįkart teko apsieiti be taškų.

Didesnė pusė komandų sužaidė jau dešimt rungtynių ir žvelgiant į pirmenybėse dalyvaujančių komandų individualią statistiką, kol kas vienvaldžiu lyderiu tiek rezultatyviausio krepšininko, tiek snaiperio nominacijose yra Donatas Batutis („Kvietiškis“). Jis šiuo metu turi surinkęs 80 taškų ir paleidęs 34 tolimus metimus. Paskui jį keliauja Dovydas Šneideris. „Kažką lankę“ krepšininkas sukaupęs 55 taškus. Jo sąskaitoje ir 21 tolimas metimas. Šios ekipos krepšininkas dominuoja kovoje dėl atšokusių kamuolių (52 atkovoti kamuoliai).

 

3×3-turnyrinė lentelė

 

3×3-rezultatyviausi krepšininkai