MFL salės futbolo pirmenybėse Kazlų Rūdos sporto centro U-17 futbolininkai nebadauja – renka taškus

Šią savaitę Moksleivių Futbolo Lygos (MFL) salės futbolo pirmenybėse keturis taškus per dvejas rungtynes nusiraškė jose dalyvaujantys D.Gabuževičiaus treniruojami Kazlų Rūdos sporto centro U-17 futbolininkai. Antradienį Kazlų Rūdoje viešėjo Kaišiadorių ŠSPC ekipa, na o trečiadienį ne tik pasižvalgyti, bet ir pasivaržyti į sporto centro salę atvyko bendraamžiai iš Prienų FK „Prienų“ klubo.

Pirmosiose rungtynėse su kaišiadoriečiais pernelyg didelio vargo Kazlų Rūdos sporto centro futbolininkai neturėjo. D.Gabuževičiaus treniruojama komanda dominavo nuo pat pirmų minučių ir pirmų įvarčių ilgai laukti nereikėjo. Jau pirmomis minutėmis į varžovų vartų tinklą ne kartą kamuolį siuntė A.Blaškevičius, vėlesnėmis minutėmis Kaišiadorių vartus tiksliai kamuoliu atakavo ir R.Gruzdys. Jausdami savo komandos pranašumą ir kiek pritrūkdami koncentracijos aikštės šeimininkai neišvengė taipogi klaidų, kainavusių vieną kitą įvartį.

Svečiai pirmame kėlinyje pasižymėjo iš viso tris kartus. Tiesa į savuosius prasileido penkis įvarčius. Antrame kėlinyje įvarčių mušėjai buvo jau tik Kazlų Rūdos komandos futbolininkai. Atseikėję varžovams dar vieną penketuką, sporto centro futbolininkai laimėjo rungtynes rezultatu 10:3.

Kur kas sunkiau ir dramatiškiau klostėsi mačas su pajėgia Prienų komanda. Rungtynės vyko trečiadienio pavakare ir jose aikštės šeimininkai pirmi prasileido įvartį į savus vartus, tačiau netrukus atsitiesė ir rezultatą išlygino – 1:1.

Šiose rungtynėse žaidimas rutuliojosi gana apylygis. Pavojingesnių epizodų buvo sukūrusios abi komandos. Apskritai lyginant su ankstesniu maču, šioje akistatoje buvo kur kas daugiau kokybiškesnio futbolo. Kazlų Rūdos futbolininkai stengėsi palaužti varžovus ir sumedžioti tris taškus. Atrodė, kad antrame kėlinyje tai gali jiems pavykti padaryti, kuomet sporto centro ekipa persvėrė rezultatą savo komandos naudai 2:1, tačiau šios trapios persvaros išsaugoti iki dvikovos pabaigos nepavyko. Prienų futbolininkai išlygino rezultatą 2:2 ir abi ekipos pasidalino po tašką.