Sporto centro U-17 jaunimas salės futbolo R.Karkos atminimo taurės turnyre iškovojo antrąją vietą

Suvalkijos regiono miestelis – Kybartai bent jau šiais metais tampa savotiška įvairaus amžiaus vaikų grupėms skirtų salės futbolo turnyrų organizavimo sostine… Praėjusį šeštadienį jame vyko tradicinis R.Karkos atminimo taurės salės futbolo turnyras, kuriame dalyvavo net aštuonios U-17 komandos iš įvairių Lietuvos regionų. Jų gretose buvo ir Dariaus Gabuževičiaus treniruojami Kazlų Rūdos sporto centro futbolininkai.

Pagal turnyro organizatorių nuostatus, komandos buvo suskirstytos į du pogrupius ir žaidžiama rato sistema. Po šio etapo kovas dėl nugalėtojo titulo toliau tęsė po dvi pajėgiausias pogrupio ekipas.

Kazlų Rūdos sporto centro jaunimui grupės varžybose dėl poros kelialapių į pusfinalius teko kautis su Ukmergės SC B, Tauragės bei pasienio miestelio Pagėgių komandomis. Šioje salės futbolo turnyro fazėje kazlųrūdiečiams viskas klostėsi kaip ant sviesto. Sporto centro futbolininkai rezultatu 7:4 įveikė Ukmergės SC B komandą, minimalia persvara 1:0 palaužė Tauragės pasipriešinimą ir rezultatu 6:2 pranoko Pagėgių ekipą.

Grupės varžybose Kazlų Rūdos sporto centro ekipa, surinkusi devynis taškus, užėmė pirmąją vietą ir pusfinalyje ietis sukryžiavo su Ukmergės SC komanda. Pasišaudymas įvarčiais geriau klostėsi kazlųrūdiečiams. Jie įveikė varžovus rezultatu 4:2 ir finale susitiko su Prienų FK „Prienais“. Varžovai pirmi išsiveržė į priekį 0:1, tačiau Kazlų Rūdos futbolininkai netrukus rezultatą išlygino 1:1 ir tokia lygiava tęsėsi iki pat rungtynių pabaigos. Turnyro nugalėtoją nulėmė baudinių serija. O ji sėkmingiau klostėsi prieniškiams, kurie ir tapo R.Karkos atminimo taurės nugalėtojais.

Kazlų Rūdos sporto centro futbolininkai iškovojo antrąją vietą. Geriausiu komandos žaidėju šiame turnyre buvo pripažintas Lukas Augulis. Na, o viso turnyro geriausio futbolininko nominacija atiteko komandos draugui Augustui Blaškevičiui.