MFL salės futbolo pirmenybėse startavo sporto centro U-14 futbolo komanda

Kazlų Rūdos sporto centre dar viena moksleivių futbolo komanda įsitraukė į salės futbolo kovų batalijas. Daugiau nei prieš savaitę MFL (Moksleivių futbolo lyga) salės futbolo pirmenybėse sezoną pradėjo Dariaus Gabuževičiaus treniruojami sporto centro U-17 futbolininkai, na o prieš keletą dienų prie starto linijos stojo ir to paties futbolo specialisto ugdoma U-14 ekipa.

Praėjusios savaitės vidury Kazlų Rūdos futbolininkai viešėjo Prienuose, kuriuose sužaidė dvejas rungtynes. Pirmojoje akistatoje sporto centro ekipa jėgas išmėgino su aikštės šeimininkais FK „Prienais“, o antrame mače į taškų medžioklę leidosi su Kaišiadorių ŠSPC komanda.

Po ganėtinai ilgokai užsitęsusio varžybinio bado Kazlų Rūdos futbolininkams ne taip jau lengva buvo sugrįžti į įprastinę varžybinę sportinę formą. Pirmosiose rungtynėse dar pirmame kėlinyje prasileidę įvarčių sporto centro futbolininkai mėgino vytis aikštės šeimininkus Prienų komandą, tačiau to padaryti nepavyko. FK „Prienai“ įrodė pranašumą ir laimėjo akistatą rezultatu 7:3.

D.Gabuževičiaus treniruojami U-14 futbolininkai reabilitavosi dvikovoje su kaišiadoriečiais. Tiesa, dėl pergalės teko nemenkai paplušėti. Po pirmo kėlinio turėję trijų įvarčių persvarą ir laimėję jį rezultatu 5:2, antrajame turėtą persvarą išbarstė. Varžovai sugebėjo rezultatą išlyginti – 5:5.

Pasišaudymas įvarčiais paskutinėje rungtynių fazėje nenutrūko, netrūko ir įtampos. Visgi aktyvesni ir tikslesni puolime buvo sporto centro futbolininkai, kurie iškovojo pergalę prieš Kaišiadorių ekipą rezultatu 9:7 ir į turnyrinę lentelę brūkštelėjo tritaškį.