Moksleivių futbolo lygoje pirmas dvi pergales salės futbolo pirmenybėse nuskynė Kazlų Rūdos sporto centro U-17 futbolininkai

Praėjusią savaitę prie starto linijos MFL (Moksleivių Futbolo Lyga) salės futbolo pirmenybėse stojo Dariaus Gabuževičiaus ugdomas sporto centro jaunimas. Praėjusią savaitę kazlųrūdiečiai viešėjo Kybartuose, kuriuose kaip reikiant susirėmė su galingą žaidimą pademonstravusia “Sveikata” ekipa.

Dvikovos būta išties atkaklios ir intriga vinguriavo visų rungtynių metu. Išalkę rungtynių, išalkę pergalės džiaugsmo Kazlų Rūdos sporto centro futbolininkai sugebėjo palaužti varžovus ir įveikė juos rezultatu 4:3. Du įvarčius į kybartiškių vartus mušė Augustas Blaškevičius. Po įvartį pridėjo Rimantas Gruzdys ir Rokas Jasevičius.

Dar vieną tritaškį Kazlų Rūdos SC komanda nusiraškė antradienio vakarą. Tuomet sporto centro salėje U-17 futbolininkai jėgas išmėgino su bendraamžiais iš Druskininkų. Aikštės šeimininkai užgulė varžovus jau nuo pat pirmų dvikovos minučių ir nesužaidus nei pusės kėlinio užtikrintai pirmavo 6:0.

Sporto centro futbolininkai tiesiog mėgavosi futbolu. Buvo galima išvysti išties gražių įvarčių. Vienas iš tokių, nepraslystančių pro akis epizodų, buvo užfiksuotas dar taipogi pirmame kėlinyje. Sporto centro futbolininkai sugebėjo suregzti išties pavyzdingą ataką. Po keletos vienu, dviem lietimais atliktų greitų perdavimų, ataką galva siųsdamas kamuolį į vartus užbaigė L.Augulis.

Vieną įvartį iš aikštės vidurio mušė ir Kazlų Rūdos komandos vartininkas Kristupas Vyšniauskas. Pakilių emocijų pagautas, taipogi rezultatyviai užbaigęs ataką koordinacijos sugebėjimus pademonstravo akrobatinį šuolį atlikdamas A.Blaškevičius, kuris salėje susirinkusiems žiūrovams įplieskė dar daugiau pozityvių emocijų.

Rungtynes sporto centras laimėjo rezultatu 15:6. Net 8 įvarčius varžovams atseikėjo A.Blaškevičius, po du pridėjo T.Grimalauskas, L.Augulis ir R.Gruzdys. Kaip jau minėjome, įvarčiu pasižymėjo ir K.Vyšniauskas.