Moksleivių futbolo lygoje sėkmingai startavo Kazlų Rūdos sporto centro U-13 futbolininkai

Po ilgesnės pertraukos, po ilgai besitęsusio varžybinio „bado“, į futbolo kovų sūkurį sugrįžo Kazlų Rūdos sporto centro 2009 m.g. komanda. Dar prieš kurį laiką pasitraukus iš jos keletui lyderių, ekipa nesubyrėjo. Pasipildžius naujiems futbolininkams, prie U-13 komandos vairo stojo Darius Gabuževičius ir jau šį rudenį futbolininkai pradėjo skinti pirmuosius vaisius.

Praėjusį savaitgalį kazlųrūdiečiai viešėjo Kybartuose, kuriuose sužaidė vienerias draugiškas ir įskaitines Moksleivių futbolo lygos rungtynes. 7×7 formato futbolo mačai buvo žaidžiami su dviem Kybartų komandomis. Džiugu pažymėti, jog abi akistatos D.Gabuževičiaus treniruojamai ekipai susiklostė pergalingai.

Vienose rungtynėse sporto centro futbolininkai jėgas išmėgino su Kybartų „Sveikata-Vilkaviškio SM“. Kazlų Rūdos komanda išsiveržė į priekį 1:0, tačiau netrukus varžovai rezultatą išlygino – 1:1. Dar pirmojo kėlinio metu, po dviejų tiksliai pasibaigusių atakų, Kazlų Rūdos sporto centro futbolininkai įgijo dviejų įvarčių persvarą – 3:1. Antrame kėlinyje D.Gabuževičiaus treniruojama U-13 komanda pranašumą dar labiau padidino ir laimėjo rungtynes rezultatu 6:2.

Kiek kitokiu scenarijumi dvikova klostėsi su to paties miestelio „Jaunyste“. Praleidę pora įvarčių rungtynių pradžioje, sporto centro futbolininkai nepasimetė, sugebėjo išsiropšti iš duobės ir rezultatą ne tik išlygino, bet ir persvėrė savo komandos naudai – 3:2. Tuomet jo lyginimo reikalų ėmėsi kybartiškiai – 3:3. Azartiški, atkaklūs Kazlų Rūdos futbolininkai pademonstravo charakterį ir iki rungtynių pabaigos atsakydami dviem tiksliais smūgiais laimėjo dvikovą rezultatu 5:3.

Kazlų Rūdos sporto centro komandos moksleivių futbolo lygoje laukia dar keletas mačų. Artimiausiu metu D.Gabuževičiaus treniruojami futbolininkai turėtų išmėginti jėgas su bendraamžiais iš Druskininkų, Kaišiadorių bei susiremti su Kybartų „Jaunystės“ ekipa.