Naktiniame tinklinio turnyre „Vasaros Taurė‘ 2022“ triumfavo „Top Sport“

Rugpjūčio 12-oji Kazlų Rūdoje pažymėta 2×2 naktinio tinklinio turnyru „Vasaros Taurė‘ 2022“. Pirmąkart „panaktinėti sportuojant“ į Kazlų Rūdą buvo kviečiamas vietos jaunimas ir jo svečiai pažymint ne tik tarptautinę jaunimo dieną. Kazlų Rūdos gamtos karkaso erdvėje, šalia miesto baseino esančioje paplūdimio tinklinio aikštelėje vykęs sporto renginys buvo paskutinė vasaros tinklinio turnyrų stotelė, kurioje komandos kovojo rinkdamos taškus Kazlų Rūdos savivaldybės Taurei laimėti. Pastarosios baigiamieji akordai numatyti jau rugsėjo 10 d. Tuomet ir sužinosime, kuri komanda yra šių metų Kazlų Rūdos savivaldybės tinklinio karaliai… Žodžiu, tą vakarą vienu šūviu (teatleidžia už posakį gyvūnų mylėtojai… – aut.past.) nupiltas daugiau nei vienas zuikis.

Na, o naktiniame turnyre, kurį organizavo bei geriausioms komandoms prizus įsteigė Kazlų Rūdos sporto centras ir jaunimo reikalų koordinatorius Jaunius Mincevičius, aštuntą valandą vakaro startavo aštuonios Kazlų Rūdos ir Marijampolės savivaldybių komandos.

Oras išties buvo puikus, todėl turnyro dalyviams buvo sudarytos sąlygos pasivaišinti gaiviomis vaisių sultimis ir įsitraukti į tinklinio kovų batalijas. Po burtų traukimo procedūros, komandos buvo suskirstytos į du pogrupius, kuriuose žaidžiama rato sistema. Keturioms pajėgiausioms ekipoms kelrodės „žvaigždės“, pora tinklinio aikštelės apšvietimo žibintų nušvietė kelią į pusfinalius.

„A“ pogrupyje užtikrintai į jį pateko „Top Sport“, sausais rezultatais 2:0 įveikęs „Gerbiamuosius“, „Iksą“ bei „Maksimos prūdą“. Pastariesiems tinklininkams atiteko antrasis kelialapis į šį turnyro etapą. Jie po atkaklių dvikovų tokiu pat rezultatu 2:1 palaužė „Gerbiamuosius“ ir „Iksą“.

Kitame „B“ pogrupyje susigrūmė visos vienos kitų vertos komandos. Jame konkurencijos būta kur kas daugiau. Dauguma susitikimų vyko taškas į tašką. Kai kuriuose iš jų prireikė ir lemtingo, papildomo seto. Šioje grupėje į pusfinalį prasibrovė „ACAR“, kurie 2:0 pranoko „Jamaiką“ ir po permainingų akistatų 2:1 įveikė šio sezono lyderius „ABC“ ir „Komandą X“. Antrasis kelialapis atiteko „ABC“ duetui, kuris lemtingoje dvikovoje, po dramatiškos kovos 2:1, išplėšė pergalę prieš „Jamaiką“, o prieš tai esančioje akistatoje 2:0 nugalėjo „Komandą X“.

Po pusfinalių, didžiajame finale atsidūrė „ACAR“ ir „Top Sport“. „ACAR“ be didesnio vargo 2:0 buvo įveikę „Maksimos prūdą“. Na, o „Top Sport“ finale atsidūrė, pusfinalyje emocijų ir atkaklumo kupinoje akistatoje 2:1 palaužę „ABC“ duetą.

„Top Sport“ nebesustabdė finale ir „ACAR“. A.Ulecko ir R.Pečiulio tandemas triumfavo prieš „ACAR“ rezultatu 2:0. Trečiąja vieta šįkart teko tenkintis „ABC“ komandai, kurią sudarė I.Matulaitis ir L.Stankevičius. Jie be didesnių problemų 2:0 įveikė „Maksimos prūdą“.

 

Turnyrinė komandų rikiuotė kovoje dėl Kazlų Rūdos savivaldybės Taurės titulo tokia:

 1. „ABC“ – 24 taškai
 2. „Top Sport“ – 22 taškai
 3. „Jamaika“ – 13,5 taško
 4. „RIO“ – 6 taškai
 5. „ACAR“ – 5 taškai
 6. „Kauno medikas“ – 5 taškai
 7. „Komanda X“ – 4,5 taškai
 8. „Gerbiamieji“ – 4 taškai
 9. „Maksimos prūdas“ – 3 taškai
 10. „Partizanai“ – 3 taškai
 11. „Pilviškiai“ – 3 taškai
 12. „Seni vilkai“ – 2 taškai
 13. „Iksas“ – 1,5 taško
 14. 10-12 – 1,5 taško
 15. „Olimpiečiai“ – 1,5 taško
 16. „Klasiokai“ – 1,5 taško
 17. „Baranis“ – 0 taškų
 18. „Jūrė“ – 0 taškų
 19. „Šernai1“ – 0 taškų
 20. „Šernai2“ – 0 taškų
 21. „Jaunimas“ – 0 taškų
 22. „Senjorai“ – 0 taškų
 23. „Pabėgėliai“ – 0 taškų

 

naktinio tinklinio turnyro protokolas