7×7 futbolo turnyro „Žolinių Taurė‘ 2022“ trofėjus – Marijampolės „Niekur nežaidę“ rankose

Jau pirmąją „ilgojo“ savaitgalio dieną Kazlų Rūdoje buvo surengtas Marijampolės apskrities 7×7 futbolo turnyras kodiniu pavadinimu „Žolinės Taurė‘ 2022“, kuriame patrypti natūralios žolytės, pasimėgauti mušamų įvarčių skoniu, iš kitos pusės neišvengiant ir praleidžiamų įvarčių sukelto kartėlio, Kazlų Rūdos miesto stadione į pagrindinį turnyro trofėjų nusitaikė šešios Kazlų Rūdos, Marijampolės, Kalvarijos bei Kauno savivaldybių komandos.

Džiugu, kad jame startavo vasaros futbolo turnyrų jau etatinėmis tapusios komandos – itin aktyvūs Marijampolės „Šešupės“ futbolininkai, Marijampolės r.“Liūtai“, Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ bei atkaklūs Kalvarijos „Katapultos“. Į futbolo kovų sūkurį pirmąkart šią vasarą įsisuko Garliavos FKG „Garliava-Mėgėjai“ bei „kablį pagavę“ dviejuose iš trijų vasaros turnyruose dalyvavę ir abu juos laimėję ir taip aktyviai į kovą dėl Kazlų Rūdos savivaldvbės Taurės įsitraukę Marijampolės „Niekur nežaidę“.

Šiai komandai geriausiai klostėsi ir „Žolinių Taurės‘ 2022“ turnyras. Nepaisant to, kad pirmose rungtynėse savotišką staigmeną sugebėjo pateikti Marijampolės r. „Liūtai“, kurie su „Niekur nežaidę“ sužaidė nulinėmis lygiosiomis, tačiau kituose turuose šios komandos jau niekas nebesustabdė. Marijampoliškiai nepagailėjo rezultatu 9:1 nukovę „Katapultas“. Suvalkijos sostinės futbolininkams nepasipriešino ir „Garliava-Mėgėjai“. Jie paguldyti ant menčių sausu rezultatu 5:0. Kur kas didesnio pasipriešinimo „Niekur nežaidę“ sulaukė iš aikštės šeimininkų „Kazlų Rūdos“ futbolininkų. Pergalei pasiekti turnyro nugalėtojams užteko vieno įvarčio. Kaip parodė turnyro eiga, atkakliausias turnyro mačas turėjo vykti jiems su Marijampolės „Šešupės“ futbolininkais, kurie turnyro varžybų labirintais kulniavo skindami vien pergales. Lemtingame mače dėl „Žolinės Taurės‘ 2022“ vis dėlto savo pasiekė „Niekur nežaidę“. Jau pirmomis minutėmis greitą įvartį mušė vienas iš komandos lyderių Džiugas Omilevičius. „Šešupės“ ekipa, dabartinė vasaros futbolo turnyrų lyderė, lengvai gyventi varžovams neleido ir nuolat lipo jiems ant kulnų. Visgi pasišaudymą įvarčiais laimėjo „Niekur nežaidę“. Jie akistatą laimėjo 4:3 ir iškovodami taurę kovoje dėl Kazlų Rūdos savivaldybės Taurės iki „Šešupės“ atotrūkį sumažino iki dviejų taškų.

Pastarieji futbolininkai „Žolinės Taurė‘ 2022“ turėjo tenkintis antrąja vieta, na o trečią poziciją iškovojo stebinę Marijampolės r. „Liūtai“. Be kita ko, jų vartininkas Paulius Paukštaitis buvo pripažintas geriausiu turnyro vartininku. Jis praleido per penkerias rungtynes vos vieną įvartį, o ir tas krito į vartų tinklą tik po baudinio.

Nebuvo nepastebėti ir kitų turnyre dalyvavusių komandų pozicijų futbolininkai. Rezultatyviausio futbolininko nominacija atiteko Džiugui Omilevičiui („Niekur nežaidę), kuris turnyre mušė penkis įvarčius. Tiesa, tiek pat jų buvo įmušęs ir „Šešupės“ įvarčių mašina Martynas Galeckas. Organizatorių įsteigtas prizas atiteko „Niekur nežaidę“ komandos futbolininkui dėl aukštesnės turnyre užimtos pozicijos. Na, o geriausiu turnyro „Žolinės Taurė‘ 2022“ gynėju pripažintas Kazlų Rūdos „Kazlų Rūdos“ futbolininkas Kristupas Besarabovas.

 

Turnyrinė komandų lentelė Kazlų Rūdos savivaldybės Taurei laimėti šiuo metu tokia:

 1. „Šešupė“ – 20 taškų
 2. „Niekur nežaidę“ – 18 taškų
 3. „Kazlų Rūda“ – 13,5 taško
 4. „Liūtai“ – 10,5 taškai
 5. „Katapultos“ – 5,5 taško
 6. „Kur tik nežaidę“ – 4 taškai
 7. „Pozityvūs“ – 3 taškai
 8. „Antanavas“ – 3 taškai
 9. „Garliava-Mėgėjai“ – 2 taškai
 10. „Supersonic“ – 1,5 taško
 11. „Simnas“ – 0 taškų
 12. „Pilviškiai-Antanavas“ – 0 taškų
 13. „Žaibas“ – 0 taškų

Futbolo turnyro varžybų protokolas