Nuotolinėse Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų fizinio aktyvumo varžybose auga konkurencija

Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų nuotolinės fizinio aktyvumo varžybos sporto centro taurei laimėti perkopė į antrąją pusę.

Jau paaiškėjo šių varžybų antrosios savaitės nugalėtojai skirtingose amžiaus grupėse. Nors didžioji lyderių dalis išsilaikė, tačiau gerokai išaugo konkurencija ir apginti lyderiaujančias pozicijas darosi vis sunkiau.

Džiugu tai, kad dauguma šių varžybų dalyvių per praėjusią savaitę pagerino asmeninius rezultatus. O tai reiškia, kad sulig kiekviena savaite gerėja jų dalyvių fizinis pajėgumas, didėja šių varžybų atkaklumas.

Savo ruožtu praėjusią savaitę į jas įsiliejo ir naujų veidų. Ypač gausi buvo Saulės mokyklos delegacija, kuri komandinėje įskaitoje ko gero šiai dienai yra realiausia kandidatė tapti šių varžybų nugalėtoja. Suaktyvėjo ir Plutiškių gimnazija.

Na, o individualiais pasirodymais maloniai stebino visi varžybų dalyviai. Praėjusią savaitę kova dėl vietos po saule išties vyko taškas į tašką.

Jauniausiųjų grupėje (7-10 m.) savaitės nugalėtoju vėl tapo Elmos mokyklos moksleivis Jonas Dambrauskas, kuris surinko 295 taškus.

Jam rimtą iššūkį metė Kazlų Rūdos pradinės mokyklos atstovas Ąžuolas Eidukevičius, kuriam iki nugalėtojo pritrūko vos pusės taško (294,5 taško).

Bet kokiu atveju Ąžuolas ženkliai pagerino savo turnyrinės lentelės pozicijas. Vos prieš savaitę jis buvo ketvirtoje vietoje, o dabar antras.

Mergaičių grupėje net dvi varžybų dalyvės surinko po tiek pat taškų: tai pradinės mokyklos moksleivės Atėnė Senkutė ir Guostė Paliokaitė.

Abiejų dalyvių sąskaitose po 298 taškus, tačiau savaitės nugalėtoja tapo Guostė, kadangi ji laimėjo dvi iš trijų varžybų programą sudariusių rungčių.

G.Paliokaitė geriausiai pasirodė šuoliukų į šalis (172 pakartojimai) ir atsilenkimų (43 pakartojimai) sektoriuose. Tuo tarpu A.Senkutė pasiekė geriausią nueitų žingsnių rezultatą (nueitų per dieną žingsnių skaičius – 28 232).

11-14 m amžiaus grupėje lyderio pozicijas apgynė tarp vaikinų Ervinas Paliokas ir merginų grupėje Eglė Margevičiūtė.

Tiesa, vaikinų grupėje puikius rezultatus dienos nueitų žingsnių rungtyje šią savaitę pademonstravo Nidas Žitkus. Jo užfiksuotas geriausias praėjusios savaitės absoliutus rezultatas. Nidas išraižė sniegingą Kazlų Rūdos savivaldybės teritoriją parodydamas 41 428 žingsnių rezultatą. Visas veiksmo trileris truko apie 6-7 valandas.

Visgi kitas dvi rungtis laimėjo E.Paliokas, kuriam ir atiteko antros savaitės nugalėtojo titulas. Abu minėti varžybų dalyviai mokosi P.Dovydaičio mokykloje.

Merginų grupėje Plutiškių gimnazistė Eglė Margevičiūtė laimėjo taip pat dvi rungtis iš trijų galimų. Jos žingsniamatis rodė 19105 žingsnius, o šuoliukų į šalis rungtyje ji atliko net 189 pakartojimus.

Daugiausia atsilenkimų šioje amžiaus merginų grupėje atliko Elmos ugdymo įstaigos moksleivė Gintarė Žymančiūtė. Jos rezultatas – 40 pakartojimų.

15-19 m vaikinų grupėje vienvaldžiu lyderiu toliau išlieka K.Griniaus gimnazistas Dainius Dumbliauskas.

Praėjusią savaitę jis laimėjo visas rungtis. Savaitės nugalėtojas nukulniavo per dieną 21625, per minutę atliko 56 atsilenkimus ir per tokį pat laiko tarpą atliko 168 šuoliukus.

Merginų grupėje po itin atkaklios kovos nugalėtojos pozicijoje išsilaikė taip pat K.Griniaus gimnazistė Barbora Arminaitė.

Laimėjusi dvi rungtis (187 šuoliukai ir 36 atsilenkimai) ji vos vienu tašku aplenkė Plutiškių gimnazijos moksleivę Dianą Juškaitę (299 taškai vs 298 taškai), kuri laimėjo dienos nueitų žingsnių rungtį (26938 žingsniai) ir nusileido Kazlų Rūdos ugdymo įstaigos atstovei atsilenkimų sektoriuje vos vienu pakartojimu…

Šią savaitę nuotolinių fizinio aktyvumo varžybų maratonas tęsiasi ir po savaitės vėl sužinosime jų nugalėtojus.

Priminsime, kad jose registruotis galima bet kada facebook paskyroje Kazlų Rūdos sportas.

Varžybos vyks iki kovo 7 dienos. Na, o artimiausiu metu supažindinsime su dviejų pirmųjų savaičių bendra moksleivių įskaita ir sužinosime, kurie iš jų realiausi pretendentai tapti nugalėtojais ir prizininkais absoliučioje grupėje.

Fizinio aktyvumo varžybų protokolas antra savaitė (Parsisiųsti)