Nuotolinių fizinio aktyvumo varžybų trečiosios savaitės aidai

Na štai, apsisuko dar viena, jau trečioji savaitė Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų nuotolinėse fizinio aktyvumo varžybose ir turime priešpaskutinio etapo nugalėtojus skirtingose amžiaus grupėse.

Kaip ir ankstesnių savaičių metu, taip ir praėjusią, vyko bruzdesys – pastangos suaktyvinti mokyklą dalyvavimui varžybose buvo dedamos pastebimai Plutiškėse, į projekto sūkurį įsiliejo vėl nauji Saulės mokyklos moksleiviai.

Pastarosios ugdymo įstaigos moksleivių antplūdis buvo didesnis, buvo pateikta daugiau šių varžybų programą sudarančių trijų rungčių (dienos nueitų žingsnių skaičius, šuoliukai į šalis per minutę ir atsilenkimai per minutę) rezultatų.

Taigi, reziumuojant trečiosios savaitės individualius pasirodymus paaiškėjo, kad vieni varžybų dalyvių apgynė lyderystės pozicijas, antri susigrąžino tai, ką buvo praradę prieš savaitę.

Taipogi užfiksuotas ir atvejis, kuomet atkakliai siekęs tikslo vienos ugdymo įstaigos moksleivis jį pasiekė perkopus varžybų maratonui į antrąją jų pusę.

Jauniausiųjų grupėje tvirtą charakterį, užsispyrimą siekiant kuo geresnio rezultato pademonstravo Elmos mokyklos moksleivis Jonas Dambrauskas. Jo sąskaitoje užfiksuoti 299 taškai.

J.Dambrauskas per dieną buvo surinkęs net 51168 žingsnius! Elmos mokyklos moksleivis gerino rezultatus ir atsilenkimų bei šuoliukų rungtyse (Jo rezultatas – 204 šuoliukai ir 56 atsilenkimai).

Turnyrinės lentelės pozicijas šioje amžiaus grupėje gerokai sustiprino tos pačios ugdymo įstaigos moksleivis Tautvydas Žymančius, kuris šuoliukų rungtyje sugebėjo atlikti net 218 pakartojimų.

Mergaičių grupėje pirmąją vietą susigrąžino pradinės mokyklos moksleivė Atėnė Senkutė. Ji, surinkusi 298,5 taško, puse taško aplenkė antrosios savaitės nugalėtoją Guostę Paliokaitę.

A.Senkutė gerokai padirbėjo nueitų per dieną žingsnių rungtyje – ji įveikė ne vieną dešimtį kilometrų surinkdama 35248 žingsnius.

Vyresnių, 11-14 m amžiaus vaikinų grupėje, tris savaites siekęs tikslo savo pasiekė P.Dovydaičio mokyklos moksleivis Nidas Žitkus.

Pora savaičių lig tol lyderiavusį tos pačios ugdymo įstaigos moksleivį Erviną Palioką jis šįkart įveikė 2,5 taško (297 taškai vs 294,5 taško).

Pranašumą prieš varžovą N.Žitkus iš esmės susikrovė dienos nueitų žingsnių rungtyje. Jis laimėjo šią rungtį surinkdamas 36065 žingsnius. E.Palioko 22602 nueitų žingsnių rezultatas buvo įvertintas šeštąja pozicija.

Merginų grupėje toliau vienvalde lydere išlieka Plutiškių gimnazistė Eglė Margevičiūtė. Ji laimėjo dvi rungtis iš trijų galimų ir surinko iš viso 298 taškus. Artimiausią varžovę, Elmos mokyklos moksleivę Gintarę Žymančiūtę ji lenkė 5 taškais.

15-19 m amžiaus vaikinų grupėje trečios savaitės geriausius rezultatus toliau demonstruoja K.Griniaus gimnazistas Dainius Dumbliauskas. Jo sąskaitoje buvo 299 taškai.

D.Dumbliauskas laimėjo dvi, šuoliukų į šalis ir atsilenkimų rungtis. K.Griniaus gimnazistas šįkart nusileido nueitų per dieną žingsnių rungtyje Saulės mokyklos moksleiviui Modestui Kubiliui. Pastarasis moksleivis nukulniavo per dieną daugiau nei 20 kilometrų, surinkdamas 35190 žingsnių.

Merginų grupėje visas tris savaites nugalėtojos pozicijoje išsilaikė taip pat K.Griniaus gimnazistė Barbora Arminaitė. Ji užtikrintai prieš artimiausią varžovę Plutiškių gimnazistę Dianą Juškaitę laimėjo dienos nueitų žingsnių rungtį (37731 vs 19325), pirma buvo šuoliukų į šalis rungtyje (195 vs 191) ir pirma-antra vieta su Diana dalijosi atsilenkimų rungtyje (40 vs 40).

Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų nuotolinės fizinio aktyvumo varžybos priartėjo prie pabaigos.

Jau ateinančią savaitę sužinosime ne tik ketvirtosios savaitės pajėgiausius jų dalyvius, bet ir apskritai šių varžybų nugalėtojus, prizininkus bei aktyviausias mūsų savivaldybės ugdymo įstaigas.

Fizinio aktyvumo varžybų protokolas trečia savaitė (parsisiųsti)