„SC-Atakos“ krepšininkai reguliarųjį sezoną užbaigė be didesnio vargo įveikdami marijampoliečius

Nors užkulisiuose buvo kalbama, kad Kazlų Rūdos „SC-Atakos“ krepšininkams reguliarusis RKL „B“ diviziono“ sezonas jau baigėsi ir paskutinis mačas prieš Marijampolės sporto centro krepšininkus neįvyks, vis dėlto akistata buvo numatyta.

Rungtynės vyko trečiadienio vakarą Marijampolėje. T.Bietkio treniruojama ekipa pernelyg didelio vargo jose neturėjo ir pagerinusi sezono rezultatyvumo rekordą Kazlų Rūdos ekipa įveikė varžovus 119:54 (25:13; 26:15; 30:12; 38:14).

Svečių aikštėje „SC-Ataka“ rungtynes pradėjo varžovams net neleisdami pagalvoti apie intrigą jau pirmomis minutėmis surinkdami be atsako 10 taškų.

Kazlų Rūdos ekipos sąskaitą atidarė iniciatyvos ėmęsis Jaunius Davniukas. Talkinant komandos draugams „SC-Atakos“ persvara grėsmingai augo ir vėlesnėmis rungtynių minutėmis.

Sužaidus vos pusę kėlinio T.Bietkio treniruojama ekipa pirmavo 19:5, priversdama varžovus prašyti minutės pertraukėlės.

Tiesa, po jos Kazlų Rūdos komandos puolimo mašina kiek prigeso, tačiau jos pilnai pakako, kad RKL „B“ diviziono B pogrupio lyderiai turėtų dviženklę persvarą sužaidus pirmąją rungtynių atkarpą – 25:13.

Antrojo kėlinuko metu vaizdas aikštėje iš esmės nesikeitė. Solidesnį žaidimą demonstravę Kazlų Rūdos komandos krepšininkai toliau tolo nuo marijampoliečių ir turėtą pirmojo ketvirčio pranašumą tiesiog padvigubino – 51:28.

Antroje rungtynių pusėje Kazlų Rūdos komanda dar labiau puolime įsisiūbavo. Atotrūkis nuo Marijampolės komandos vis labiau didėjo ir į baigiamąją rungtynių dalį, po trečio kėlinuko pabaigoje pataikyto Luko Balčiūno tolimo metimo, reguliaraus sezono lyderiai žengė turėdami jau 40 taškų pranašumą – 81:40.

Ketvirtame kėlinuke teliko rungtynių formalumai. Vienintelė intriga vėlgi buvo klausimas, ar bus peržengta 100 taškų riba… Ją įveikė taikliu metimu Ugnius Nikitinas, o rungtyniauti buvo likusios dar beveik penkios minutės.

Per jas ir toliau smaginosi Kazlų Rūdos komandos krepšininkai, reguliarųjį sezoną užbaigdami itin rezultatyviai – 119:54.

Nugalėtojų gretose taškais pasižymėjo visi be išimties krepšininkai. Na, o daugiausia jų „prišaudė“ Jaunius Davniukas (19 taškų), Rokas Grėbliūnas (17 taškų) ir Lukas Balčiūnas (15 taškų).

Pastarasis krepšininkas tapo naudingiausiu žaidėju rungtynėse. Jis surinko 26 NB. Vos vienu balu mažiau buvo J.Davniuko sąskaitoje.

Atkovotų kamuolių dominavimo grafoje figūravo Lukas Balčiūnas ir Mantas Gelčius. Abu krepšininkai sugriebė po 10 kamuolių.

Daugiausia rezultatyvių perdavimų atliko Adomas Rybelis (7 rezultatyvūs perdavimai).

Kalbant apie komandinę statistiką, vėlgi „SC-Ataka“ pranoko varžovus absoliučiai visais su pergale susijusiais komponentais – pradedant pataikymu iš įvairių atstumų, baigiant atkovotais kamuoliais ar išprovokuotomis pražangomis.

Kazlų Rūdos „SC-Atakos“ krepšininkai debiutinį reguliarųjį sezoną baigė iš 18 rungtynių iškovodami 17 pergalių.