Paaiškėjo geriausi Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų moksleivių 1-6 klasių krepšininkai

Gegužės 23-ąją sporto centro salėje finišavo Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų moksleivių individualių krepšinio įgūdžių čempionato pirmoji dalis. Pirmadienio popietę į baigiamąjį, šeštąjį etapą, tradiciškai išmėginti jėgas 1×1 krepšinio turnyre, pademonstruoti taiklumą metimo iš po krepšio, baudų metimų konkursuose tądien būriavosi 1-6 klasių moksleiviai. Nepaisant to, kad vasara jau čia pat ir nemažai daliai sportuojančiųjų paprastai į kūną įsismelkia pirmieji „vasarinio tinginito“ simptomai, pirmadienį finaliniame krepšinio etape finišavo ne taip jau ir mažai – 20 krepšinio treniruotes lankančių šio amžiaus tarpsnio dalyvių. Iš viso šiame sezone (individualių krepšinio įgūdžių čempionatas startavo dar praėjusių metų spalio mėnesį ir sudarė šeši etapai, – aut.past.) sudalyvavo daugiau nei trisdešimt krepšinį pamėgusių 1-6 klasių moksleivių.

Pirmadienį, šeštajame etape, kaip visuomet, rungčių trilogija prasidėjo 1×1 krepšinio turnyru. Jis 1-2 klasių grupėje geriausiai susiklostė Redui Vasiliauskui. Mažasis krepšininkas šiame turnyre triumfavo ir iškovojo pirmąją vietą. Antroji pozicija atiteko visiškai neseniai į krepšinio sūkurį sėkmingai įsiliejusiai Faustai Valinskytei. Trečiąją vietą iškovojo Matas Labutis.

3-4 klasių grupėje krepšinio abėcėlės bent jau bazinių įgūdžių reikalaujančiame turnyriuke pajėgiausiu krepšininku buvo visus varžovus įveikęs Vilius Skirkevičius. Antroji vieta atiteko Lukui Silvestravičiui, trečią poziciją iškovojo Martinas Jonaitis. Na ir 5-6 klasių grupėje sensacijų neužfiksuota. Kaip ir ankstesniuose etapuose, taip ir šįkart nugalėtoju tapo Lukas Martišius. Antrąją vietą užėmė Kamilė Naujokaitytė, trečią – Kamilė Bieliauskaitė.

Vertinant metimų į krepšį rungčių rezultatus, 1-2 klasių grupėje sėkmingiausiai baudų metimai susiklostė R.Vasiliauskui. Vyresnių, 3-4 klasių grupėje metimuose iš po krepšio taikliausias buvo Naglis Cilinskas, na o baudų metimo sektoriuje dominavo V.Skirkevičius. 5-6 klasių grupėje taikliausiai baudos metimus metė Lukas Martišius.

Apibendrinant viso šių mokslo metų krepšinio sezono rezultatus, atsižvelgiant į aktyvumą treniruotėse, padarytą pažangą bei vertinant visų šešių individualių krepšinio įgūdžių varžybų maratono etapų rezultatus, geriausiu krepšininku 1-2 klasių grupėje pripažintas Redas Vasiliauskas. 3-4 klasių grupėje geriausio krepšininko trofėjus atiteko nepabūgusiam su vyresniais varžovais pakovoti Justui Žūkui. Na ir 5-6 klasių vienvaldžiu lyderiu ir neabejotinu nugalėtoju tapo Lukas Martišius.