Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda-Švyturys“ nusileido KAFF III lygos lyderiams

KAFF III lygos futbolo pirmenybėse rungtyniaujantiems Kazlų Rūdos „Kazlų Rūdos-Švyturio“ futbolininkams pirmojo rato susitikimai artėja prie pabaigos. Dariaus Gabuževičiaus treniruojamai komandai lieka dar vienerios rungtynės ir toliau lauks atsakomųjų susitikimų virtinė.

Sekmadienio vidurdienį Kazlų Rūdos komanda savoje aikštėje jėgas išmėgino su šios lygos lyderiais, Prienų-Birštono „Nemunu“. Kaip parodė rungtynių visuma, ne prasčiau nei varžovai aikštėje atrodžiusiems Kazlų Rūdos futbolininkams teko aikštę palikti be taškų, „Nemunui“ nusileista minimaliu rezultatu 0:1 (0:0).

Pirmoje rungtynių pusėje aktyvesni ir aštresni atakose buvo „Kazlų Rūda-Švyturys“ futbolininkai. Kazlų Rūdos komanda ir kiek daugiau kontroliavo kamuolį, ir susikūrė daugiau standartinių situacijų prie varžovų vartų, tačiau nei viena jų nevirto įvarčiu. Tuo tarpu Prienų-Birštono vienuolikė iš esmės pirmoje dvikovos dalyje pasigirti atakų gausa, kurios baigtųsi kamuolio smūgiavimu, siunčiant jį į vartų plotą, pasigirti negalėjo. Dauguma mėginimų išeiti į pavojingas atakas baigdavosi nuošalėmis.

Vienas pavojingiausių, galėjusių pasibaigti ir įvarčiu epizodų iš Kazlų Rūdos komandos pusės buvo užfiksuotas pirmame kėlinyje sužaidus beveik pusvalandį, kuomet po puikaus A.Blaškevičiaus skersuoto kamuolio, baudos aikštėje tolimo virpsto link kamuolį galva siuntė T.Raštutis, tačiau puikią poziciją užsiėmęs varžovų vartininkas V.Celiešius į vartų plotą skriejusį kamuolį numušė.

Lig tol „Kazlų Rūda-Švyturys“ taipogi turėjo pora įstabesnių epizodų. Viename iš jų netoli varžovų baudos aikštės prieigų buvo skirtas baudos smūgis, tačiau tuomet A.Blaškevičiaus smūgiuotas kamuolys įstrigo „Nemuno“ pastatytoje sienelėje, na o kitame epizode iš didesnio atstumo laimę pamėgino akimirkai be priežiūros paliktas Tomas Raštutis, tačiau kamuolys į vartų plotą nepataikė. Dar vienas paminėtinas epizodas, kalbant apie aikštės šeimininkų puolimo arsenalą buvo taipogi pirmame kėlinyje, kuomet po keliamo kampinio prie svečių vartų galva į artimą kampą kamuolį pamėgino nukreipti E.Sadovskis, tačiau varžovų vartininkas kamuolį sugavo.

Nors pirmoje rungtynių pusėje aikštės šeimininkų puolimas nuteikė ganėtinai optimistiškai, tačiau šioje dvikovos dalyje apkartino faktas, kad net du „Kazlų Rūdos-Švyturio“ futbolininkai, F.Petrovas, vėliau A.Blaškevičius gavo traumas ir toliau aktyviai dalyvauti kuriamuose įvykiuose negalėjo.

Negana to, antrajame kėlinyje jau pirmomis minutėmis, pirmasis varžovų smūgiuotas kamuolys į vartų plotą virto įvarčiu. Tuomet, 48-ąją minutę baudos aikštėn kamuolį gavęs R.Iškauskas čia pat pasiuntė jį į Ž.Mažeikos ginamų vartų kamputį ir varžovai išsiveržė priekin 1:0.

Nebloga galimybė išlyginti rezultatą Kazlų Rūdos komandai pasitaikė jau po keletos minučių. 52-ąją, keliant kampinį prie varžovų vartų, baudos aikštėje atšokusį kamuolį smūgiavo K.Besarabovas, tačiau svečių vartininkas sugebėjo sureaguoti ir numušti kamuolį. Savo ruožtu aštresnį išpuolį surengė ir Prienų-Birštono komanda. 55-ąją minutę, po skersuoto kamuolio, jį pasiųsti į vartus mėgino vėl R.Iškauskas, tačiau Kazlų Rūdos komandos vartininkas kamuolį sugavo.

Pasišaudymas pirmoje antro kėlinio pusėje nesibaigė. Po poros minučių neblogai baudos aikštės prieigose užsimojo D.Plečkaitis, tačiau siųstas kamuolys skriejo šalia svečių vartų virpsto. Toliau daugiau kovos vyko baudos aikščių prieigose, tai vienai tai kitai komandai „dalijantis“ kamuoliu. Gana pavojingas epizodas iš „Nemuno“ pusės buvo užfiksuotas 75-ąją minutę, kuomet varžovų kontroatakos metu, su kamuoliu atakos smaigalyje atsidūręs A.Armonas prie pat baudos aikštės atliko smūgį, tačiau kamuolys į vartų plotą nepataikė.

Paskutinis epizodas rungtynėse, galėjęs pakoreguoti taškų dalybas buvo fiksuojamas jau rungtynėms einant į pabaigą. Tuomet prie svečių vartų buvo keliamas kampinis ir į baudos aikštę siųstą kamuolį vos į savus vartus nepasiuntė mėgindamas išmušti jį vienas iš varžovų futbolininkų, tačiau prie vartų linijos buvęs komandos kolega kamuolį numušė galva. Netrukus dvikova baigėsi, Prienų-Birštono vienuolikė į turnyrinę lentelę brūkštelėjo tritaškį.