Paaiškėjo geriausiai krepšinį žaidžiantys Kazlų Rūdos savivaldybės vyresnių klasių moksleiviai

Jau netrukus po truputį įsibėgės vasara, greitai prie pabaigos priartės ir varžybinis sporto Kazlų Rūdoje sezonas. Dar praėjusios savaitės pradžioje, pirmadienį buvo išaiškinti geriausi 1-6 klasių Kazlų Rūdos savivaldybėje žaidžiantys krepšinį moksleiviai, na o antroje jos pusėje įvardinti ir pajėgiausi šiais mokslo metais žaidžiantys krepšinį moksleiviai, kremtantys mokslus 7-12 klasėse. Ir visa tai dar praėjusių metų rudenį startavusiame, sporto centro „užsuktame“ projektėlyje kodiniu pavadinimu „Kazlų Rūdos savivaldybės moksleivių individualių krepšinio įgūdžių čempionatas“, kuris skirtas mūsų savivaldybėje besimokantiems moksleiviams. Krepšinio karuselė, kurią sudarė trys rungtys (baudų ir tritaškių metimo konkursai bei 1×1 krepšinio turnyras), sukosi ištisus mokslo metus ir visą sezoną sudarė šeši etapai. Ketvirtadienį sporto centre buvo finišo tiesioji, baigiamasis šeštasis etapas.

Na, o jis 1×1 krepšinio turnyre 7-8 klasių grupėje sėkmingiausiai susiklostė Nidui Žitkui, kuris tik po papildomų baudos metimų finalinėje akistatoje įveikė Erviną Palioką ir iškovojo pirmąją vietą. Mažajame finale, kovoje dėl trečios vietos, jau tris tokius turnyrus iš penkių galimų laimėjęs Benjaminas Smailys rezultatu 7:1 įveikė Rojų Rėklaitį. Baudų metimai tądien geriausiai susiklostė E.Paliokui, na o tritaškių konkursą laimėjo B.Smailys.

Vyriausiųjų moksleivių, 11-12 klasių grupėje, paskutiniame etape individualių krepšinio įgūdžių čempionate 1×1 krepšinio turnyre triumfavo Dovydas Šneideris, antroji vieta atiteko Aleksandrui Šneideriui, na ir trečioji pozicija  teko Arnui Sprainaičiui. Tiesa, galutinę minėtų krepšininkų rikiuotę nulėmė tik tarpusavio sužaistų rungtynių rezultatai, nes bendroje įskaitoje visi buvo surinkę po tiek pat taškų. Konkursinėse rungtyse, baudų metimuose, tiksliausias buvo A.Sprainaitis, na o tritaškių sektoriuje nugalėtoju tapo D.Šneideris.

Apibendrinant viso krepšinio sezono rezultatus, geriausių krepšininkų trofėjai 7-8 klasių grupėje atiteko dviems lygiaverčiams krepšininkams Nidui Žitkui bei Benjaminui Smailiui. Na, o vyriausiųjų grupėje geriausiu sezono krepšininku pripažintas Aleksandras Šneideris.