MFL U-17 futbolo pirmenybėse antra sezono pusė puikiai klostosi sporto centro jaunimui

Dar balandžio mėnesio pabaigoje prasidėjusios Moksleivių futbolo lygos U-17 pirmenybių antrasis ratas artėja prie pabaigos. Puikiai jis klostosi Dariaus Gabuževičiaus treniruojamai Kazlų Rūdos sporto centro jaunimo komandai. Džiaugtis išties yra kuo – ketverios rungtynės ir visose jose pasiektos pergalės.

Antrojo rato susitikimus kazlųrūdiečiai pradėjo išvykos rungtynėmis Druskininkuose, kuriuose rezultatu 5:3 įveikė aikštės šeimininkų komandą. Toliau sekė namų rungtynių ciklas. Pirmose iš jų sporto centro jaunimas nepagailėjo Kybartų „Jaunystės“ vienuolikės ir suvarpė varžovų vartus įmušdami net dešimt įvarčių, į savuosius praleisdami vos vieną.

Sekanti stotelė buvo Trakų KKSC ekipa. Rungtynių išvakarėse būta gana nemažai nuogąstavimų, nes komandai negalėjo padėti vienas iš jos lyderių Augustas Blaškevičius. Tiesa, kaip parodė vėlesni įvykiai, ne be nuostolių Kazlų Rūdos miesto futbolo aikštėje pasirodė ir trakiškiai. D.Gabuževičiaus treniruojami futbolininkai mobilizavosi ir išsprendė trijų taškų vertės „rebusą“, įveikdami svečius rezultatu 4:2.

Apsisuko dar viena savaitė ir ant tos pačios miesto natūralios vejos aižėjo ne mažiau grėsmingo varžovo, Kybartų „Sveikatos“ jaunimo komandos grifai. Kazlų Rūdos sporto centro futbolininkai paguldė ant menčių ir seniausio šalies klubo marškinėlius vilkinčius svečius. Dar pirmomis pirmo kėlinio minutėmis pirmi aštresnę ataką sukūrė kazlųrūdiečiai. Po neįtikėtinai greitai traumą išsigydžiusio ir dvikovoje pasirodžiusio A.Blaškevičiaus smūgiuoto kamuolio, ne taip jau ir daug trūko, kad aikštės šeimininkai keltų rankas į viršų – kamuolys „lyžtelėjo“ virpsto kraštelį…

Deja, vietoj rankų kėlimo į viršų teko griebtis už galvos, kai iš aikštės gilumos gavęs kamuolį atakos smaigalyje atsidūrė vienas iš Kybartų futbolininkų ir pasiuntė jį į K.Vyšniausko ginamų vartų tinklą – 0:1.

Laimei, varžovų džiaugsmas lig sutemų netruko, nes Kazlų Rūdos komanda rezultatą ne tik išlygino, bet ir dar pirmoje rungtynių pusėje pelnydami kiek kuriozinį įvartį sugebėjo jį persverti savo komandos naudai – 2:1. Pirmaujančios komandos statusą aikštės šeimininkai įgijo, kuomet kairiu kraštu su kamuoliu kūręs R.Gruzdys mėgino skersuoti jį, tačiau ketinimas pranoko lūkesčius. Kamuolys aukšta trajektorija įskriejo į Kybartų komandos vartus, „Sveikatos“ vartininkui nepavyko kamuolio pasiekti.

Kaip parodė rungtynių visuma, kazlųrūdiečiams užteko išlaikyti įvarčio persvarą, kad nuaidėjus aikštės teisėjo švilpukui, fiksuojančiam rungtynių pabaigą, būtų galima į turnyrinę lentelę susižerti visus tris taškus. Taigi, kol kas Kazlų Rūdos sporto centro jaunimo futbolo komandos jau įvykusiame repertuare – 4 pergalės ir 12 taškų. Tiesa, laukia dar vienas intriguojantis mačas, tai akistata su Prienų „Prienais“, kuri tikėtina vyks jau svečių teritorijoje.