Paaiškėjo nuotolinių fizinio aktyvumo varžybų skirtingų amžiaus grupių nugalėtojai ir prizininkai

Praėjusį sekmadienį finišo liniją kirto Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų nuotolinės fizinio aktyvumo varžybos Sporto centro Taurei laimėti. 

 

Jau turime paskutinės savaitės lyderių, geriausių visų keturių savaičių sportininkų ir sportininkių skirtingose amžiaus grupėse rezultatus, o taip pat žinome absoliučius šių varžybų nugalėtojus bei prizininkus, taipogi aktyviausias savivaldybės mokyklas. 

 

Informacijos išties daug, todėl šioje mūsų apžvalgoje supažindinsime su pirmosiomis šių varžybų „kregždėmis“, pirmomis dvejomis šių varžybų rubrikomis – savaitės nugalėtojų ir pajėgiausių šių varžybų dalyvių skirtingose amžiaus grupėse. 

 

Taigi, paskutinė, finalinė varžybų savaitė patikrino visų dalyvių sportinius charakterius, atkaklumą ir norą siekti pergalių. Žvelgiant retrospektyviai į šio miniprojektėlio visumą džiugina tai, kad ko gero visi nuosekliai dalyvavę varžybose dalyviai gerino savo rezultatus. O tai tik dar kartą įrodo, kad ten, kur įdedamos pastangos, yra darbas, užsitvieskia žmogaus noras siekti užsibrėžtų tikslų, ten pernelyg netgi ilgai laukti atitinkamų rezultatų nereikia. Todėl, pirmiausia dėkojame visiems šių varžybų dalyviams už atkaklumą, aktyvumą bei sportinį azartą ir tikimės, kad ši mėnesinė atkarpa ne vieną paskatins fizinį aktyvumą paversti asmeninio gyvenimo didesne ar mažesne dalimi, bent jau pasės grūdą sąmonėje rūpintis savo sveikata. 

 

Grįžtant į jau pasibaigusių varžybų verpetą, dauguma lyderių apgynė savas pozicijas. Ketvirtosios savaitės jauniausiųjų, iki 10 m berniukų grupėje vėl lyderiu tapo Elmos mokyklos moksleivis Jonas Dambrauskas, kuris pasiekė be kita ko ir absoliutų atsilenkimų per 1 minutę rekordą. Jonas sugebėjo atlikti net 70 (!!!) pakartojimų. Nieko keisto, kad būdamas savoje amžiaus grupėje visų savaičių lyderiu jis ir tapo iki 10 m amžiaus grupės nugalėtoju.

 

Antroji vieta, skaičiuojant visų pasirodymų rezultatus, atiteko Kazlų Rūdos pradinės mokyklos moksleiviui Ąžuolui Eidukevičiui, trečią poziciją iškovojo Tautvydas Žymančius (Elmos mokykla). Kaip ir mokytis, taip ir sportuoti niekada ne vėlu… 

 

Džiugu pažymėti, kad paskutinę savaitę į šias varžybas užsiregistravo Kardokų mokyklos atstovas Gelminas Streikus, kurio savaitės rezultatai iškart kėsinosi taip pat į prizines vietas. Galima tik paspėlioti, kas būtų, jei į šią iniciatyvą jis būtų įsijungęs nuo pat pirmų dienų…

 

Mergaičių iki 10 metų amžiau grupėje ketvirtosios savaitės lydere tapo pradinės mokyklos moksleivė Atėnė Senkutė. Ji, kaip ir būtų galima nuspėti, ir laimėjo šį keturių savaičių maratoną. Pažymėtina tai, kad minėta moksleivė paskutinę savaitę kaip reikiant padirbėjo nueitų per dieną žingsnių rungtyje. A.Senkutė vieną dieną surinko net 40061 žingsnių! 

 

Antroji vieta, po keturių savaičių ciklo, atiteko taip pat tos pačios mokyklos moksleivei Guostei Paliokaitei, trečioji – Emilijai Vosyliūtei. Ji atstovavo taip pat Kazlų Rūdos pradinei mokyklai. Radikalių pokyčių neįvyko kalbant tiek apie paskutinės savaitės, tiek apie visų varžybų rezultatus ir 11-14 m amžiaus grupėje. 

 

Tiesa, permaininga ir itin atkakli dvikova iš esmės vyko tarp P.Dovydaičio mokyklos moksleivių Nido Žitkaus ir Ervino Palioko. Paskutinę atkarpą (ketvirtą savaitę) laimėjo 298 taškus surinkęs E.Paliokas. Tiek pat taškų turėjo ir N.Žitkus, tačiau E.Paliokas buvo laimėjęs dvi rungtis, varžovas vieną, tai ir nulėmė Ervino aukštesnę poziciją. 

 

Na, o sumuojant visų savaičių rezultatus paaiškėjo, kad nugalėtoju šioje amžiaus grupėje tapo… Nidas Žitkus, kuris bendroje įskaitoje Erviną aplenkė vos puse taško! 

 

Trečioji pozicija šioje amžiaus grupėje teko atkakliai tikslo siekusiam Plutiškių gimnazistui Benjaminui Smailiui. 

 

Merginų grupėje vienvalde šių varžybų lydere tiek ketvirtos savaitės metu, tiek reziumuojant visų varžybų rezultatus tapo taip pat Plutiškių gimnazijos moksleivė Eglė Margevičiūtė. Kalbant apie paskutinės savaitės rezultatus, jai lyderės statusą užtikrino santykinai gerokai aukštesnis nueitų žingsnių per dieną rezultatas lyginant su artimiausiomis varžovėmis. Taigi, varžybų maratone antroji vieta atiteko Elmos moksleivei Gintarei Žymančiūtei, na o prizinį trejetą užbaigė Danielė Stankevičiūtė, besimokanti Plutiškių gimnazijoje. 

 

Vyriausiųjų, 15-19 m. moksleivių grupėje visuose etapuose lyderiavo K.Griniaus gimnazistai Dainius Dumbliauskas ir Barbora Arminaitė. Jiems atiteko ne tik apdovanojimai už savaitės pasiekimus, bet ir pirmosios vietos kalibro medaliai už visų varžybų metu pademonstruotus rezultatus. 

 

Vaikinų grupėje į prizinio trejeto traukinį bendroje įskaitoje šioje amžiaus grupėje pateko K.Griniaus gimnazistas Gabrielius Matulevičius, kuris iškovojo antrąją vietą, na o trečia pozicija atiteko Saulės mokyklos nuosekliai dirbusiam moksleiviui Justui Stumburevičiui. Merginų grupėje bendroje įskaitoje antrąją poziciją iškovojo taip pat kantriai tikslo siekusi Saulės mokyklos moksleivė Agnė Karpavičiūtė. 

 

Trečiosios vietos apdovanojimas atiteko K.Griniaus gimnazistei Samantai Šmuilytei. Jau žinome Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų nuotolinių fizinio aktyvumo varžybų geriausius paskutinės savaitės pasirodymus, pajėgiausius visų varžybų sportininkus skirtingose amžiaus grupėje, bet ar žinote, kad tapo čempionais absoliučioje įskaitoje…? Apie tai artimiausiu metu…

 

Fizinio aktyvumo varžybų protokolas suvestinė pagal amžiaus grupes

Fizinio aktyvumo varžybų protokolas ketvirta savaitė