Pirmąjį ratą Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ užbaigė Kauno „Nadruvio“  triuškinimu

Sekmadienį pirmąjį ratą KAFF III lygos futbolo pirmenybėse baigė Dariaus Gabuževičiaus treniruojami Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ futbolininkai. Penktojo turo Kazlų Rūdoje vykusiose rungtynėse po praėjusių metų šios lygos nugalėtojų ratais pakliuvo Kauno „Nadruvis“ vienuolikė, kuri nukauta rezultatu 11:1 (7:1). Kazlų Rūdos komandoje šiame mače pasižymėjo visa eilė futbolininkų: dubliais varžovų vartų tinklą paženklino Paulius Kuconis, Augustas Blaškevičius, Tomas Grimalauskas, Justas Paškauskas, po įvartį pridėjo Ignas Raštutis, Tomas Raštutis, Jonas Blažys.

Kazlų Rūdos komandos dominavimas pradėjo ryškėti jau nuo pat pirmų rungtynių minučių. Pirmas ilgesnis aikštės šeimininkų vizitas prie Kauno komandos vartų užfiksuotas 7-ąją rungtynių minutę, kuomet po keliamo kampinio, po Kazlų Rūdos komandos futbolininko smūgiuoto kamuolio baudos aikštėje, teko padirbėti „Nadruvis“ vartus sergėjusiam V.Repkinui, kuris atrėmė smūgiuotą kamuolį. Jau sekančio epizodo metu aikštės šeimininkai dar kartą mėgino smūgiuoti kamuolį, tačiau šis skriejo ne į vartų plotą. „Kazlų Rūda“ prisišaudė 10-ąją dvikovos minutę, kai po A.Blaškevičiaus reido aikštės kraštu ir jo skersuoto kamuolio, šį baudos aikštėje galva į vartų kampą nukreipė I.Raštutis, išvesdamas Kazlų Rūdos komandą į priekį  – 1:0. Ir tai buvo tik pradžių pradžia. Iki pirmo kėlinio vidurio Kazlų Rūdos komandos futbolininkai smaginosi į varžovų vartus paleisdami dar tris tikslius smūgius. 16-ąją rungtynių minutę, po prieš tai buvusių poros aštrių epizodų, Kauno komandos vartų tinklą paženklino prasiveržęs baudos aikštėje su kamuoliu A.Blaškevičius  – 2:0. Po poros minučių, puikų siuntinuką iš aikštės krašto į baudos aikštę skersuodamas kamuolį siuntė T.Raštutis ir čia pat kamuolį pasiuntė P.Kuconis padidindamas aikštės šeimininkų persvarą iki 3:0. 24-ąją minutę varžovų vartininkas buvo priverstas vėl traukti kamuolį iš savų vartų tinklo. Ten jį paliko rezultatyviai Kazlų Rūdos komandos ataką užbaigęs Tomas Raštutis. Didesnių prošvaisčių nuveikti ką nors naudingo puolime ‚nadruvis“ futbolininkai neturėjo. Tuo tarpu Kazlų Rūdos komanda nestabdė ir toliau gramzdino svečius į duobę, iš kurios jau būtų nebeįmanoma išlipti. 33-ąją minutę gražų įvartį į varžovų komandos vartus mušė Jonas Blažys. Po J.Paškausko skersuoto kamuolio, jis baudos aikštėje efektingu smūgiu vienu lietimu tiksliai pasiuntė kamuolį į svečių vartų kampą. Rezultatas tapo 5:0. Vos po penkių minučių pirmąjį įvartį sezone į savo sąskaitą įsirašė ir Tomas Grimalauskas. Tokias galimybes jam sukūrė komandos draugas R.Gruzdys, kuris padirbėjęs puolime varžovų aikštės pusėje iškrapštė iš po Kauno komandos futbolininko kojų kamuolį, atliko perdavimą T.Grimalauskui ir šis kyštelėjęs koją nukreipė kamuolį į vartų tinklą – 6:0.  Dar vieną kirtį aikštės šeimininkai sudavė 40-ąją minutę, kuomet be paliovos augusį pranašumą toliau didino J.Paškauskas – 7:0. Kauno komanda galėjo guostis tik tuo, jog pirmojo kėlinio pabaigoje, 42-ąją minutę Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ suklydo prie savų vartų perduodant kamuolį, ir tokiu būdu buvo sudaryta vienintelė galimybė svečiams pasižymėti. Paguodos įvartį „Nadruviui“, kaip rodė įvykių visuma, pelnė A.Elfedayni – 7:1.

Viskas ką norėjo pasakyti Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ komanda, jau buvo pasakiusi pirmajame kėlinyje. Antrame tiesiog tęsė tai, kas buvo ir pirmoje dvikovos pusėje. Aikštės šeimininkai daugiau nepraleisdami įvarčių, varžovams atseikėjo jų dar keturis. Jau pačioje antro kėlinio pradžioje keliant kampinį prie Kauno komandos vartų, I.Raštutis siuntė kamuolį į baudos aikštę ir joje galva jį smeigė pasiųsdamas į vartų tinklą J.Paškauskas – 8:1. Netrukus, 54-ąją rungtynių minutę, svečių komandos vartus sudrebino tiksliu smūgiu P.Kuconis – 9:1. Savo asmeninę įmuštų įvarčių sąskaitą 61-ąją minutę Augustas Blaškevičius. Tuomet aikštės šeimininkai pirmavo jau 10:1. Na ir paskutinę vinį Kauno komandai jau rungtynėms keliaujant prie pabaigos įkalė T.Grimalauskas – 11:1. Tokiu būdu Kazlų Rūdos komanda pirmajame rate iškovojo visas keturias pergales ir šiuo metu užtikrintai šioje lygoje lyderiauja. Nuo antros pozicijos Kazlų Rūdos komanda atsiplėšusi per keturias rungtynes penkiais taškais.