Pirmoje rungtynių pusėje dominavęs „Šilas“ nusileido Vilniaus „Žalgirio“ dubleriams

Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkams LFF Pirmos lygos futbolo pirmenybių antra sezono pusė vis dar nesiklosto. Trečiadienio vakarą pralaimėta dar viena akistata – nusileista Vilniaus „Žalgiriui B“. Nors G.Jarmalavičiaus ir S.Vikerto treniruojama komanda dar nesužaidusi ir 20 minučių pirmavo rezultatu 2:0, tačiau rungtynėse buvo priversta pripažinti varžovų pranašumą. Dvikova baigėsi rezultatu 3:4 (2:2). „Šilo“ gretose pasižymėjo Audrius Brokas, Ričardas Beniušis ir Ramūnas Mačežinskas.

Nuo pat pirmų rungtynių minučių „Šilo“ futbolininkai iškart perėmę kamuolio kontrolę spaudė varžovus prie savų vartų ir pasiekė greitą įvartį. 2-ąją minutę baudos smūgį, svečiams prasižengus netoli baudos aikštės, sėkmingai realizavo Audrius Brokas. Kamuolys po rikošeto įskriejo į vilniečių vartų tinklą ir „Šilas“ išsiveržė į priekį 1:0.

9-ąją minutę pranašumo vos nepadidino N.Labukas. Priartėjęs prie svečių baudos aikštės prieigų, „Šilo“ vidurio gynėjų grandy rungtyniaujantis futbolininkas galingai užsimojo, bet kamuolys pataikė į vartų virpstą. Vos po poros minučių, po keliamo kampinio prie „Žalgirio B“ vartų, varžovų vartininkui prireikė nemenkų pastangų numušti kamuolį, kuomet jį į vartų plotą galva nukreipė baudos aikštėje buvęs R.Mačežinskas.

Kazlų Rūdos komandos futbolininkai persvarą padidino 17-ąją minutę. Po A.Broko keliamo kampinio, vartininko aikštelėje atsidūręs R.Beniušis galva smeigė kamuolį, nukreipdamas jį į vartus – 2:0.

Tokia ganėtinai lengva nata įsibėgėjusios rungtynės netrukus pasisuko kita vaga. Ir tam pakako vos poros žalgiriečių epizodų, pasibaigusių įvarčiais į „Šilo“ komandos vartus. Pirma kibirkštis svečiams atkusti tvykstelėjo 21-ąją rungtynių minutę, kuomet baudos aikštėje turėjęs kamuolį E.Vilkaitis sugebėjo sukdamasis su kamuoliu susikurti erdvės smūgiavimui ir pakilusį nuo žemės kamuolį pasiuntė į G.Zenkevičiaus ginamų vartų tinklą – 2:1.

Dar vieną sėkmingą reidą svečiai surengė 31-ąją minutę, kuomet kairiu kraštu kūręs su kamuoliu J.Stankevičius smūgiavo jį prie pat baudos aikštės, kamuolį siųsdamas į artimą kampą. Nesėkmingai tame epizode sužaidusiam „Šilo“ vartininkui kamuolys prasprūdęs įriedėjo į vartų tinklą – 2:2.

Vėl sugrąžinti viską į savas vėžes „Šilo“ futbolininkai turėjo kėliniui einant į pabaigą. 36-ąją minutę akimirkai baudos aikštėje su kamuoliu atsidūręs R.Mačežinskas mėgino jį smūgiuoti, tačiau Vilniaus komandos gynėjas blokavo kamuolį, nukreipdamas jį už galinės linijos. Netrukus sekė dar vienas epizodas, kuomet dešiniame aikštės krašte po puikaus A.Broko perdavimo tarp dviejų gynėjų kamuolį gavęs D.Karpavičius šį skersavo ir baudos aikštėje R.Mačežinskas galva mėgino nukreipti kamuolį į vartus, tačiau jis į vartų plotą nepataikė. Kazlų Rūdos komandos reikalai paskutinėmis pirmo kėlinio minutėmis pradėjo šlyti, kai už nesportinį elgesį iš aikštės buvo pašalintas H.Serbenta ir aikštės šeimininkai liko rungtyniauti dešimtyje.

Kamuolį vis aktyviau valdė „Žalgirio B“ futbolininkai. Žaidybinė persvara ėmė krypti svečių pusėn jau antrame kėlinyje. Jo metu per pirmas dešimt minučių vilniečiai spėjo surengti ir pora aštresnių atakų. Tiesa, įvarčio jų metu varžovai nepasiekė. Savo komandos naudai svečiai rezultatą persvėrė 73-ąją rungtynių minutę. Po baudos smūgio, kuris skirtas buvo dešiniame aikštės krašte, į baudos aikštę atskriejusį kamuolį galva į vartų tinklą nukreipė R.Jansonas – 2:3. Dar vieną kirtį „Šilas“ patyrė 76-ąją minutę, kai prie pat baudos aikštelės staigumą pademonstravęs E.Vilkaitis persimetė kamuolį pro du „Šilo“ besiginančius futbolininkus ir vos radęs landą smūgiavimui, ja pasinaudojo kamuolį pasiuntęs į vartų tinklą – 2:4.

Kazlų Rūdos komandos futbolininkai padėtį pamėgino pataisyti 80-ąją minutę. Po I.Tsyvilka skersuoto iš dešinio krašto kamuolio, jį į vartus siuntė R.Mačežinskas. Nors J.Lesickas kamuolį atrėmė, tačiau „Šilo“ puolėjas pasinaudojo antruoju šansu ir kamuolį nukreipė į vartų tinklą – 3:4.

88-ąją minutę Vilniaus komandos futbolininkai buvo arti penktojo įvarčio, kuomet ataką užbaigiant smūgiavimu, varžovai turėjo galimybę tai pakartoti beveik į tuščius vartus, tačiau vilniečio smūgiuotas kamuolys pataikė į vartų virpstą. Savo ruožtu, jau sekančią minutę kamuolys pabuvojo „Žalgirio B“ vartų tinkle, kuomet vėl antruoju šansu po R.Beniušio galva siųsto kamuolio į vartus mėgino pasinaudoti R.Mačežinskas. Deja, šoninis teisėjas fiksavo nuošalę ir įvartis nebuvo įskaitytas. Per pridėtas penkias rungtynių laiko minutes „Šilui“ išsigelbėti nepavyko ir Vilniaus komanda iš Kazlų Rūdos išsivežė pergalę.